Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Parim haugilant

More
8 years 10 months ago - 8 years 10 months ago #6504 by NoorHuviline
Parim haugilant was created by NoorHuviline
Minul endal vist landikarbis sellist lanti pole , millega poleks kala saanud :) Aqa jutujätkuks võiks keegi öelda mis on teie arust parim haugilant :)
Last edit: 8 years 10 months ago by hannes.
More
8 years 10 months ago #6510 by hannes
Replied by hannes on topic Parim haugilant

NoorHuviline wrote: Aqa jutujätkuks võiks keegi öelda mis on teie arust parim haugilant :)

Parim on väga suhteline mõiste, kuid statistiliselt olen kõige rohkem saanud haugi Rapala rohuvabaga.

More
8 years 10 months ago - 8 years 10 months ago #6513 by Madis
Replied by Madis on topic Parim haugilant
Kui ma saaks haugi püügiks valida landi millega peaks terve elu püüdma siis oleks see ilmselt salmo slider sinking 48g kiirabi värvides ;) Väga mittemõttetu peibutis (Y)

Last edit: 8 years 10 months ago by Madis.
More
8 years 10 months ago #6518 by STF
Replied by STF on topic Parim haugilant
Eks see haugilandi küsimus ole suuresti moe- ja harjumuseasi. Olen lugenud soome-, rootsi-, saksa- ja pisut ka ingliskeelseid landijutte. Igal maal on haugipüügil omad trendid, mis kohati käivad üksteisega risti vastu. Soome Haugiühingu kokkuvõtet parimatest lantidest 2003-2013 saab lugeda siit: www.suomenhaukiseura.fi/2013/01/viime-vu...arhaat-haukivieheet/

Soomekeelsetes foorumites kiidavad vana kooli mehed väga Bete Krokodil'i, ka mina olen saanud kõige rohkem haugi sarnast tüüpi plekkidega. Aga teistes oludes on sama hästi töötanud harjavarrest tehtud voobler.
More
8 years 10 months ago #6537 by mecc
Replied by mecc on topic Parim haugilant
On keegi Savageari ReelEeli proovinud ja kuidas on muljed? Sellel jube pikk saba, kas haug seda otsast ära ei võta?
More
8 years 10 months ago - 8 years 10 months ago #6539 by STF
Replied by STF on topic Parim haugilant
Vaata siit, mida teeb kummiangerjas haugidega ja haugid kummiangerjaga:

Last edit: 8 years 10 months ago by STF.
The following user(s) said Thank You: mecc
Time to create page: 0.134 seconds
Powered by Kunena Forum