Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Söötade valmistamine (lisage õpetusi)

More
12 years 7 months ago #668 by Eufoorik
Kama, seesamiseemned,vanilli suhkur, kanepiseemned, nisukliid ja kypsetus l6hnaine(müüakse poes ampullides, vanilje toimib paremini) . Sega see kokku. Kui kohupiimaga midagi teha siis lasta mitu head paeva toasoojas seista, et asi hapuks läheks. Siis ta tugevama l6hnaga
More
12 years 7 months ago #669 by Eufoorik
V6ib lisada ka oliivi 6lisid ja kindlasti riivsaia

More
12 years 6 months ago #796 by Napsitrall
Mida jahedam vesi,seda vähem teravaid lõhnu.Ise kasutan praegu ilma igasuguse lisandita riivleiba mis veega segades haiseb piisavalt. Vahel sortsu õlut olen sisse kallanud ja see humal ei aja ka kala kaugemale. Vee soojenedes tuleb hakata aineid lisama,et kala selles külluses ikka mingi uue ahvatluse peale kohale ujuks.
siin jälle 1 aga. 1 asi on kala kohale meelitada,teine on see ,et kala ka kohale pidama jääks,aga siin õpetust anda ma ei oska,sest see igas veekogus erinev teema. Kala pidama jäämine sõltub jälle erinevate lõhnade koosmõjust õigetes kogustes põhisööda suhtes.
More
10 years 10 months ago - 10 years 10 months ago #3498 by sven862
Niisiis, ma ei raatsi poest sööta osta, kuid linaskit meeldib püüda. Pole muidugi enam eriti kindel kas tuleb ise segades üldse odavam.
Sooviks häid nippe sööda segamiseks. Ise segasin eile kodus kokku manna,kaerahelbed,herned, juubeli pulbrit, kakaod ja kama. Täna püügikohas aga avastasin, et kui sööda pall vette visata siis ta ei hakka laiali hajuma, lihstalt on tugeva tükina koos. Kahtlustan, et asi on selles, et jätsin sööda ööseks külmakappi ja kleepus kokku. Või äkki ei tohiks kasutada kaerahelbed? Või peab tõesti kogu selle kupatuse kodus kokku segama kuivad ja alles püügikohas niisutama, et ka ilusti laiali läheks ja vees leviks?

Abi ja uued retseptid oodatud :) ei pea piirduma linaskiga!
Last edit: 10 years 10 months ago by hannes.
More
10 years 10 months ago - 10 years 10 months ago #3500 by ElavLegend
Mina olen kasutanud aastaid 4-5 sellist sööta.
Riivsai,kamajahu,juubelitordi pulber ja vanilje suhkur.
Nt siis 0.5kg riivsaiia
0.3kg kama jahu
4-5 supilusikat juubelitordi pulbrit
ja 1-2 tl vanilje suhkurt.
Juubeli ja vaniljega võib mängida,oleneb veest,mida jahedam seda vähem,mida soojem seda rohkem.
Ja juurde olen ka pannud Sensase siirupeid.
Mina kasutan seda retsepti nii talvel kui suvel ja ei ole muret olnud,et kala ei tule:)
Nimi tal on juurika segu nr1 :lol:
Last edit: 10 years 10 months ago by hannes.
More
10 years 10 months ago - 10 years 10 months ago #3507 by sven862
Kama ja riivsai nii kallid juba ju :D tuleb vb odavam juba 2,5€ poes sööta osta 1kg
Aga tänud mõtete eest!
Last edit: 10 years 10 months ago by hannes.
Time to create page: 0.105 seconds
Powered by Kunena Forum