Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Kahlakate liimimine

More
6 years 8 months ago #9296 by Varnas
Replied by Varnas on topic Kahlakate liimimine
On kellelgi kogemusi jagada, kui uutel kahladel kohe alguses kõik ühenduskohad üle liimida, kas kestavad oluliselt kauem?

Hingavatel kihtide lahtitulek on põhjustatud sellest, kui (liiga tihti) jäävad kahlad autosse, ilma, et tagurpidi tõmbaks ja kiiremas korras kuivama saaksid?
More
6 years 8 months ago #9297 by scuba
Replied by scuba on topic Kahlakate liimimine
Min arvan,et kihid ei eraldu vale kuivatamise tõttu.Minu omadel juhtunud seda jalge vahel,kus on pidev voltide liikumine käimisel.Pigem mõjub kahaladele halvasti liigne ümberpööramine just samal põhjusel.Mina kuivatan ,kui kiiret pole, õiget pidi.lsen päiksel veits sokiosadele peale paista ja kuivab küll.
Uute kahlade puhul õmluste ja voltide tugevdamine võib tulemust anda.Just nendes khtades kust toimub taimestiku vastu hõõrdumine.Ise mäkerdan neid väljastpoolt,kui juba peale mõningast käimist on näha kus voldid on tekkinud ja taimestik kulutama hakanud.
The following user(s) said Thank You: Varnas

More
6 years 8 months ago #9302 by wingsuit
Replied by wingsuit on topic Kahlakate liimimine
Mul ka öösi pole, sõi paelad läbi. Rannas läks pooleks, sidusin kinni, siiamaani peal (laiskus :)) - a otsustasin et kui uued panen, siis viskan sinna nina juurde miski võtmerõnga vms, kuhu saab kaitsme kinnitada ...
The following user(s) said Thank You: Mart1n
More
6 years 8 months ago - 6 years 8 months ago #9306 by Mart1n
Replied by Mart1n on topic Kahlakate liimimine
Ma vahetasin paelad ära, eelistasin eestimaist, OmaKing ja peavad väga hästi! Nuputanud ka öösi sinna, väiksem võtmerõngas kõlab hästi.
Muidu kahlakate/saabaste eluiga aitab tõsta mõistlik hooldus. Ei jäta kuhugi kotti hapnema, vahest ikka juhtub :P, vaid loputanud puhta veega ära ja kuivama sättinud. Seni kestnud ilusti, sokil paar teibi kohta hakkavad kuluma ja muidugi jalgevahe heledam. Võiks ennetada läbi kulumist ja üle teipida. Aga kust teipi saab?
Last edit: 6 years 8 months ago by Mart1n.
More
6 years 8 months ago #9307 by OM
Time to create page: 0.232 seconds
Powered by Kunena Forum