Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Kahlakate liimimine

More
7 years 1 day ago #9063 by scuba
Replied by scuba on topic Kahlakate liimimine
mul sama mure ,Visioni omadel nööri pealmine kiht elab oma elu.Sisemine veel Ok.Mina oma elu keeruliseks ei ela.Kingapoodides ,levinumates,on eri pikkusega paelu suur valik.Mõõda oma pael ja mine poodi,seal saad miskit ikka ,Kestab kaua kestab,aga miskit ikka saad.
More
7 years 14 hours ago #9069 by Mart1n
Replied by Mart1n on topic Kahlakate liimimine
Ma olen juba erinevaid katsetanud. Nimelt mu saabastel ei ole mudakaitsme konksu jaoks öösi, pean ta paela taha panema. See kulutabki need läbi.
Võtsin ühed tavalised veel prooviks, eks näis kaua kestavad.

More
6 years 10 months ago #9125 by Varnas
Replied by Varnas on topic Kahlakate liimimine
Teab keegi, kas hingavatel kahladel aukude tuvastamiseks toimib isopropüülalkohol või on see siiski ainult Gore-Tex teema?
More
6 years 10 months ago #9126 by Karlil
Replied by Karlil on topic Kahlakate liimimine
Isopropüülalkohol on pigem Gore-Tex jaoks. Teiste puhul on soovitatud püksid pahupidi keerata ja veega täita. Tumedamad kohad siis markeriga ümber ringitada ja hiljem StormSure või AquaSure liimiga üle pintseldada.
The following user(s) said Thank You: Varnas
More
6 years 10 months ago #9129 by Mart1n
Replied by Mart1n on topic Kahlakate liimimine
Ma olen kahlakatesse õhu sisse pumbanud ja vees auke otsinud. Võtad ülevalt kahlad kokku nagu kotisuu ja näiteks paadipumbaga õhk sisse. Hea, kui sõber abiks, kes otsa kinni hoiab. Saab ise pükse vees sättida.
Kui augu koht umbes teada, võib Fairy lahust ka peale pritsida, peaks mullitama hakkama.
Auk leitud, pistad hambatiku sisse, lased ära kuivada ja tilk liimi või paik peale.
More
6 years 10 months ago #9130 by scuba
Replied by scuba on topic Kahlakate liimimine
Sellega leiad suued augud,aga tihti immitseb vesi vaikselt kuskilt õnmluste juurst jne.siis näitab vee sisselaskmine niiskuva koha,mitte lekkiva koha kah ära.
Time to create page: 0.109 seconds
Powered by Kunena Forum