Foorum

times Merikapüügi varustus

Info
03. november 2015 19.35 #7269 raikoj

karlan kirjutas: Oskate öelda Taimeni suuruste kohta ka midagi? Nimelt olen ise 183cm pikk ja kaal 80kg kandis, pigem vast peaksin valima L suuruse kui M? Samuti huvitab kahlakate lõige, kas püksisäär pigem kitsamapoolne või lai?

Taimenil on umbes täpselt samad mõõdud, mis Visionil. Arvan, et pigem sul ML, aga L peaks ka sobima. Püksisäär on pigem tavaline, ei ütleks et lai või kitsas.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: Pollumees
Info
03. november 2015 21.50 #7270 wingsuit
Taimenil oli veebis päris põhjalikud mõõdud - ümbermõõdud ja pikkused erinevatel tähtedel. Tellisin selle järgi ja olen rahul - 175/95 ja ML
Info
04. november 2015 15.35 #7274 madist
alati tasub valida suurem ehk kivide peale ja pealt maha on ymber pyksiga jube halb kulgeda, lisaks saab asju rohkem alla panna vajadusel. Ma ise 180 pikk, aga kõik pyksid on L või suuremadki, 15 a pyydnud, tean millest räägin:)
Info
05. november 2015 22.57 #7280 juhanharm
Küsimus, kas keegi on proovinud süstast, kanuust või kajakist püüki? Kui mugav selline lahendus oleks?
Info
06. november 2015 22.01 #7285 yyde
yyde vastas teemale Merikapüügi varustus
Vaatasin kodulehte taimen.com ja sealt ei leidnud mõõtude kohta. Mis mõõt on LK? oleks tänulik info eest!
Info
06. november 2015 22.47 #7286 ceemic
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: yyde, Pollumees
Info
07. november 2015 07.22 #7287 yyde
Super :)! kõigil variantidel polnud seda, aga tänud!
Info
10. november 2015 13.54 #7308 ceemic
Kellelgi Airflo kahlamis-saabastega on kogemusi?
www.taimen.com/en/ee/product/airflo-airtex-wading-boot-vibram-sole_99931335/103747
www.taimen.com/en/ee/product/airflo-delta-wading-boots-vibram-sole_99931337/103705
Lisaks vaatasin ka Taimeni omi:
www.taimen.com/en/ee/product/taimen-svx-boots-vibram-20-free-studs_99931829/104377
"Master" mudeli jätaks vahele. Praegu on mul Taimen Master vilt-tallaga, ning neil on nõrk koht need kangast nööri aasad.
Info
12. november 2015 10.49 #7314 Mazola
Selline küsimus kas keegi oskaks soovitada kindad merikapüügile ja kus neid saaks osta ?
Info
12. november 2015 11.45 #7315 Ilves
Ilves vastas teemale Merikapüügi varustus
Visioni omad on täitsa ok. Ise kasutan ja olen rahul. Jahipaunast ostsin mina.
Info
13. november 2015 15.17 #7316 Mazola
Kas kindad peaks olema neopreenis ?
Info
14. november 2015 13.18 #7319 Ilves
Ilves vastas teemale Merikapüügi varustus
Neopreen hoiab paremini sooja kui käed märjaks saavad.
Info
24. märts 2016 17.45 #7971 karlan
Rääkige mulle natuke kahlamissaabaste suurustest. On plaanis tellida Taimenist kahlakad ja saapad, kahlakad suuruses ML ja jalg on omal 43-44 oleneb firmast. Olen kuulnud, et saapad vist peaksid olema number suuremad, ehk valima peaksin 45 suuruse?
Info
24. märts 2016 20.16 #7972 Andres1984
Mu jalanumber on samuti 43-44 ja kannan nr.44 Taimeni saapaid.Kuna kannan saabastes vaid suhteliselt õhukesi meriinovillaseid sokke, siis on need saapad täpselt parajad. Kui soovid kanda mitut paari sokke(näiteks õhukesi spordisokke ja korralikke pakse nn. maavillaseid sokke), siis soovitan võtta nr. suuremad saapad. Uuri ka seda, et kui suured on pükste küljes olevad neopreensokid, sest et pole kasu suurematest saabastest kui pükste küljes olevad sokid väiksed on.
Info
26. märts 2016 11.02 #7977 Mart1n
Taimeni lehel suuruste tabel olemas, tuleb valida ikka üks number suuremad.
Lisatud failid:
Info
28. märts 2016 16.52 #7986 yyde
Tere!
olen veidi püüdnud ja kogemusi saanud, aga siiski. olen kasutanud nööri ja üsna korraliku läbimõõduga- nii et kui vaja võtan veest kivi ka kaasa kui konks vastu peaks. on keegi täheldanud, et merika puhul võiks ikka tamiili kasutada. küsin just seda sellepärast, et kas äkki kala pelgab nööri kuna on üsna nähtav? olen küll saanud nööriga, aga ikka vaevaliselt. ehk keegi on vahet täheldanud?
mingit kulumise juttu ja ära mineku juttu pole mõtet arendada, pigem ootan nõuannet selle kohta, kas nöör eriti selline tummisem peletab kala ja tasuks vaadata tamiili?

Tänan ette ära asjakohase info eest!