Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Merikapüügi varustus

More
8 years 5 months ago #7316 by Mazola
Replied by Mazola on topic Merikapüügi varustus
Kas kindad peaks olema neopreenis ?
The following user(s) said Thank You: Pollumees
More
8 years 5 months ago #7319 by Ilves
Replied by Ilves on topic Merikapüügi varustus
Neopreen hoiab paremini sooja kui käed märjaks saavad.
The following user(s) said Thank You: Pollumees

More
8 years 1 month ago #7971 by karlan
Replied by karlan on topic Merikapüügi varustus
Rääkige mulle natuke kahlamissaabaste suurustest. On plaanis tellida Taimenist kahlakad ja saapad, kahlakad suuruses ML ja jalg on omal 43-44 oleneb firmast. Olen kuulnud, et saapad vist peaksid olema number suuremad, ehk valima peaksin 45 suuruse?
The following user(s) said Thank You: Pollumees
More
8 years 1 month ago #7972 by Andres1984
Replied by Andres1984 on topic Merikapüügi varustus
Mu jalanumber on samuti 43-44 ja kannan nr.44 Taimeni saapaid.Kuna kannan saabastes vaid suhteliselt õhukesi meriinovillaseid sokke, siis on need saapad täpselt parajad. Kui soovid kanda mitut paari sokke(näiteks õhukesi spordisokke ja korralikke pakse nn. maavillaseid sokke), siis soovitan võtta nr. suuremad saapad. Uuri ka seda, et kui suured on pükste küljes olevad neopreensokid, sest et pole kasu suurematest saabastest kui pükste küljes olevad sokid väiksed on.
The following user(s) said Thank You: Pollumees
More
8 years 4 weeks ago #7977 by Mart1n
Replied by Mart1n on topic Merikapüügi varustus
Taimeni lehel suuruste tabel olemas, tuleb valida ikka üks number suuremad.
Attachments:
The following user(s) said Thank You: Pollumees
More
8 years 3 weeks ago #7986 by yyde
Replied by yyde on topic Merikapüügi varustus
Tere!
olen veidi püüdnud ja kogemusi saanud, aga siiski. olen kasutanud nööri ja üsna korraliku läbimõõduga- nii et kui vaja võtan veest kivi ka kaasa kui konks vastu peaks. on keegi täheldanud, et merika puhul võiks ikka tamiili kasutada. küsin just seda sellepärast, et kas äkki kala pelgab nööri kuna on üsna nähtav? olen küll saanud nööriga, aga ikka vaevaliselt. ehk keegi on vahet täheldanud?
mingit kulumise juttu ja ära mineku juttu pole mõtet arendada, pigem ootan nõuannet selle kohta, kas nöör eriti selline tummisem peletab kala ja tasuks vaadata tamiili?

Tänan ette ära asjakohase info eest!
The following user(s) said Thank You: Pollumees
Time to create page: 0.124 seconds
Powered by Kunena Forum