Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Kolmikukaitse

More
11 years 4 months ago #2957 by Kivi
Kolmikukaitse was created by Kivi
Jäi täna poes silma selline asi trofee.eu/kolmikukaitse-b8shield-6.html
Reklaamjutu järgi peaks selline kaitse aitama ära hoida kolmikute kinnijäämist rohtu/pilliroogu

Reklaamjutte alati päris tõe pähe ei võta, ja seetõttu küsingi, kas kellegil ka praktilist kogemust nendega?
More
11 years 4 months ago #2958 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Kolmikukaitse
tjah... Kohe ütlen, et kogemus puudub. Aga loogika... Kas see asi on vähemalt pehme nagu poroloon? Vastasel juhul mulle tundub, et ehkki kinni ei jää roogu ja rohtu, aga kinni ei jää see konks ka kala suhu.

More
11 years 4 months ago #2959 by Kivi
Replied by Kivi on topic Vastus: Kolmikukaitse
See kolmikukaitse nii väga pehme polegi, rohkem nagu plastmassist jurakas.
Mul endal ka kahtlus, et kui konksule panna, siis kaitseb ka kalade eest
More
11 years 4 months ago #2961 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Kolmikukaitse
Mul on samasugune kahtlus. Kõiksugu rohuvabad asjandused muudavad konksu kinnijäämise kala suhu raskemaks. Mõned aastad tagasi katsetasin ka igasuguseid rohuvabasid kolmikuid. Haugi puhul veel kuidagi toimisid, kuid huvi pärast testisin neid korra ka forellivetel ja jäin praktiliselt kõikidest kaladest ilma :)
Time to create page: 0.207 seconds
Powered by Kunena Forum