Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Vaba mikrofon. Räägi, millest hing ihaldab :)

More
10 years 11 months ago #3451 by Napsitrall
See oli küll lahe. Krt . sellisest lombikesest lennukaga . :whistle: Äge.
More
10 years 11 months ago #3453 by ElavLegend
Ma ei tea,kuidas Teie,aga krt ma seda palavat ilma fännan :oops:

More
10 years 11 months ago #3460 by jass
jaaaaa olin juba vahepeal ära unustanud kui mõnus on lühkarite väel õlli libistada.......aga..................see video. Et kõnnid lagendikul ja järsku on mingi suva LOIK,mille sees on forell?????
More
10 years 11 months ago #3461 by pehkucho
Täna oli plaan väheke ussiõngega Kiisa kandis õngitseda ja väheke lanti loopida aga kui läksin korra suvilast läbi et ussi kaevata pandi kohe tööle ja kui kõik vajalik valmis oli kalapüügi aeg möödas ja võhm ka väljas ja rongiga tagasi ja õng jäigi selleks korraks kotti.Ja homme ka ei pääse kuna siis vaja lapsega suvilas olla ja 3a lapsega pole mõtet jõeäärde minna kuna sellisest kalapüügist ei tule niikuinii midagi välja .
More
10 years 11 months ago #3469 by tammekas
Mingi kanalitega soo? Seal kõndimiseks peab päris kõva närvikavaga vend olema.
More
10 years 10 months ago #3515 by pehkucho
Eestlased kipuvad Leedu vetesse õngitsema
majandus.delfi.ee/news/uudised/eestlased...tidega.d?id=66209936
Kuna uudistevoos seda lugu ei näinud ja sinna mina vast seda panna ei saa siis toppisin selle siia
The following user(s) said Thank You: hannes
Time to create page: 0.134 seconds
Powered by Kunena Forum