Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Vaba mikrofon. Räägi, millest hing ihaldab :)

More
5 years 7 months ago #10102 by kilu
natuke läks endal kah "puusse", päris veokirehve nimekirjas siiski pole, nimelt on osad Bridgestone väikeveoki/pakiauto mudelinimed sarnased veokirehvide mudelinimedega.., muus osas jääb kõik samaks.
More
5 years 7 months ago - 5 years 7 months ago #10103 by Napsitrall

kilu wrote: natuke läks endal kah "puusse", päris veokirehve nimekirjas siiski pole, nimelt on osad Bridgestone väikeveoki/pakiauto mudelinimed sarnased veokirehvide mudelinimedega.., muus osas jääb kõik samaks.

Olgu. Ma soovisin parimat, aga nagu selgub, siis pole ka see nimekiri kõige õigem. Kas on olemas kuskil internetiavarustes midagi sellist üldse? Sellegi ma sain suure vaevaga, tõttöelda ma ei teagi täpselt mis radasid pidi. On lehti kus on kindla margi sobivused, kuid et enamiku tootjate valikust selget eelistust teha vat sellist netu. Või on?

Lugupidamisega,
Napsitrall
Last edit: 5 years 7 months ago by Napsitrall.

More
5 years 3 months ago #10208 by hannes
Head kalakamraadid, ilusat pühadeaega ja mõnusat vana aasta lõppu!
Attachments:
The following user(s) said Thank You: ceemic, Jeekim
More
5 years 3 months ago #10209 by ceemic
Häid pühi jah!


The following user(s) said Thank You: hannes, Jeekim, raulj
More
5 years 3 months ago #10210 by Jeekim
Jõuluvana valmistub häid lapsi külastama. (autor Robert Högfeldt)
Attachments:
More
5 years 3 months ago #10213 by Jeekim
Head Uut Aastat kalaportaallastele!
(Eaka inimese eesõigusega kaaperdasin administratsioonilt avamisrõõmu)
The following user(s) said Thank You: hannes, viking55
Time to create page: 0.195 seconds
Powered by Kunena Forum