Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

paide

More
12 years 6 months ago #723 by birger1
paide was created by birger1
oskab keegi ehk aidata, kas paide kandis on mõnda head kala kohta :D olen varsti seal kandis pikemalt ja tahaks kala ka püüda.
More
12 years 6 months ago #726 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: paide
Minu teada Paide ümbruses järvedega priisata ei ole. Küll on aga sealkandis palju häid forellijõgesid (nendes püüdmine eeldab kalastuskaardi olemaolu). Kahjuks algas nädal aega tagasi jõeforelli keeluaeg, nii et selle kala püüdmiseks peab 1. veebruari ootama.

More
12 years 6 months ago #765 by birger1
Replied by birger1 on topic Vastus: paide
aga kas paide tehisjärves ei või kala olla või türi tehikal, ja mis kala võiks olla
More
12 years 6 months ago #766 by limp
Replied by limp on topic Vastus: paide
suvel käisin paide tehikal, siis see oli nii kinni kasvanud, et ainuke variant äkki püügiks oleks sildade pealt seal... kuidas kalaga on, ei oska öelda. Paide lähedal on Tarbija tehisjärv, kus kala ikka on - ise ainult ühe korra käisin, ja jäin 0
More
12 years 6 months ago #767 by berku
Replied by berku on topic Vastus: paide
Tarbijal mõned korrad proovimas käind, korraliku kala pole seal ise veel näinud. Suvel saadi sealt küll üks suur haug, kaal 12 kilo kui mälu ei peta.
More
12 years 6 months ago #779 by DJ JoYsTiK
Replied by DJ JoYsTiK on topic Vastus: paide

limp wrote: suvel käisin paide tehikal, siis see oli nii kinni kasvanud, et ainuke variant äkki püügiks oleks sildade pealt seal... kuidas kalaga on, ei oska öelda. Paide lähedal on Tarbija tehisjärv, kus kala ikka on - ise ainult ühe korra käisin, ja jäin 0


Ma käisin suvelõpus paide tehikal ja seal oli neid leotajaod küll, kes särge ja haugi püütsid. Sel hetkel toimus seal hirmus põhja puhastus lõikuriga. Seega ma eeldan, et on nüüd puhtam.
Time to create page: 0.104 seconds
Powered by Kunena Forum