Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Pärnumaa

More
12 years 6 months ago #649 by RL
Replied by RL on topic Vastus: Pärnumaa
Kui nüüd välja jätta see pidev vihmasadu mis mind eile saatid siis võib rahule jääda eilsega. Kuna olen suht algaja siis 1 purikas läks kahjuks otsast ära aga lõikelaual leidis oma koha 1,2 kg havi. Pildi lisan õhtul B) . Edu tagas mu viimane ost millest pilt vastavas alateemas ;).
More
12 years 6 months ago #732 by RnR
Replied by RnR on topic Vastus: Pärnumaa
ise käisin see nädalavahetus mis oli audru jõel, mingi silla juures, seal 1 võtt oli(spintube'le) ha sellega asi piirdus, ja see nädalavahetus rohkem kalale ei jõudnudki.aga see kes korra näksas oli tõenäoliselt mingi väike havinolk.

More
12 years 6 months ago #737 by RnR
Replied by RnR on topic Vastus: Pärnumaa
ja äkki oskab keegi öelda mõne hea karpkalatiigi, kuskil pärnu lähedal.
oleks väga tõsine soov karpi püüda, kasvõi lihtsalt tunde pärast, et kui kellegil oma mingi salakoht, kust ta püüab ja on väga hea, kki avaldaks mulle ps'i kaudu kui raatsib, sellepärast kartma ei pea, et ma tiigi tühjaks püüan, ma tahan lihtsalt karbipüügi tunnet saada, ja kohta ma välja ei räägiks.
More
11 years 1 month ago - 11 years 1 month ago #3172 by avar2004
Replied by avar2004 on topic Vastus: Pärnumaa
kas keegi teab mõnda inimest pärnust kes viiks saaniga paar kalameest lahele kala püüdma ja tooks õhtal tagasi ka. jala on natuke jama kaugemale minna.
Last edit: 11 years 1 month ago by hannes.
More
11 years 1 month ago - 11 years 1 month ago #3173 by DJ JoYsTiK
Replied by DJ JoYsTiK on topic Vastus: Pärnumaa
Mine tõukekelguga :D
Last edit: 11 years 1 month ago by hannes.
More
11 years 1 month ago #3174 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Pärnumaa
avar2004, saatsin sulle privaatsõnumi.
The following user(s) said Thank You: avar2004
Time to create page: 0.213 seconds
Powered by Kunena Forum