Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

TISKRE JÕGI & HARKU JÄRV

More
12 years 6 months ago #826 by kalamees17
igatahes, käisin nüüd eile tiskre jõe peal, täiesti 0 , üritasin erinevates kohtades aga ei saanud lõpuks. tulemus oli see et katkine õng ja 0 kala. Mis võis valesti minna ?:unsure:
More
12 years 6 months ago #829 by kalamees17
püüdsin tavalise käsiõngega , mingisugune taifun telerod 3m ja söödaks olid oma aia vihmaussid.

More
12 years 6 months ago #833 by kalamees17
hetk tagasi sai nüüd käidud tiskre jõe ääres, hetkel on veel kõvasti mõõdus kalu nagu näha oli, ise küll ma ei püüdnud aga oli umbes 10 kalameest kes viskasid ja tõmbasid. Soovitan seda kohta hetkel, kiirustage.(Y)
More
12 years 6 months ago #841 by kalake
suht nõme koht .. käisin 3 korda see aasta .. igal korral erinev sööt ja kõrval vennad tõmbavad kalu kotti järjest ja mina 0 peal ... Mis kuradi ime asja te kaladele sisse topite ,et nad teie konksu otsa tulevad :D?
More
12 years 6 months ago #842 by kalamees17
Ma ise ei näinud täpselt ka aga minu arust oli nagu ussi moodi. Oleneb ka ussist.
More
12 years 6 months ago #869 by kalamees17
Huvitav kas keegi veel oskab öelda, kas tiskre jõel kala liigub ? viimati käidud sai siis tõmmati mõõduskalu välja nüüüd otsustasin laupäeva varahommikul liikuda sinna poole. oskate aidata ?
:dry:
Time to create page: 0.115 seconds
Powered by Kunena Forum