Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Kalapüük Prangli saare lähedal

More
12 years 7 months ago #443 by KalaPliks:D
Mul tekkis küsimus ,et kas keegi on Prangli saare lähedal käinud spinninguga kala püüdmas?


Käisin eile Prangli saarel... Kalastustarbed kõik kaasas muidugi... Läksime tuttavaga kummikaga kalale (olime idaotsas) ja seal absoluutsalt kala polnud nägime siis paari suurt sulpsatust ja tuttav nägi haugi kuid seda kätte me ei saanud.lugesime ,et tuleb minna lääneotsa ja siis seal põlvini vette minna ja kala tuleb ,kuid tulime nördinud nägugega tagasi.


Oskab keegi ütelda kus on Pranglil see hea püügi koht ja millise landiga on hea seal püüda?

Aga muidu ma olen uus siin foorumis niiet Tere :)
More
12 years 7 months ago #445 by kalavees
Eelmisel aastal ka korra Aegna ja Prangli kandis paadiga tiirutanud ja lanti loobitud. Oli jube tuuline ilm ja paat kõikus nii mis kole, vahepeal hakkas ka mootor jukerdama. Kala me tookord ei saanud, kuid kohalike sõnul seal igasugust kala liikvel. Seal kandis vist pigem võrguga püütakse.

More
12 years 7 months ago #447 by hannes
Teretulemast foorumisse kalapliks :) Prangli põhiliselt vist meriforelli, tursa ja lesta piirkond, kuigi eks kindlasti ka haugi leidub.
Offtopicuna peaks mainima, et see tursapüük pakuks endale päris suurt huvi, pole kunagi varem proovinud.
Time to create page: 0.296 seconds
Powered by Kunena Forum