Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Uudiseid Tartu linnast

More
3 years 9 months ago #11173 by Hein
Uudiseid Tartu linnast was created by Hein
Jaan viskas külma kivi vette, suve teine pool on käes ja sügis lähenemas. Kalendri järgi küll mitte, aga jõe-elu järgi küll - rohi on täies pikkuses, tõugjad on aktiivseks muutunud, pardipojad juba suured.
Eilne patrull spinninguga andis kinnitust, et selle aasta kuum kohapüügi koht paistab olevat Sadamateatri kant, kus püüdjaid kõige rohkem näha. Vanad head sildade äärsed kohad saavad vähem vatti, aga pole ka ime, kui kuuleb jutte üle kahestest ja teistest suurtest kohadest, mis Toni-Teater-Pärmivabrik kolmnurgast kätte on saadud. Ma ise sinna ei jõudnud, püüdsin ikka Vabaduse ning Võidu silla vahelisel alal ja põhjuseks, miks ma ei jõudnud oli see, et Pläsku alla jõudes oli mul juba kolm mõõdus koha käes, millest kaks kotis ja ühe lasin tagasi. Viimati trehvas mul linnavahel kolme mõõdulise koha päevi "vanadel headel aastatel", mis olid seal kahetuhandendate alguses ja keskel, kui linnavahel oli väga palju nii koha kui püüdjaid ning ka algaja, nagu ma siis olin, sai üsna tihti kala kätte.
Huvitaval kombel haugi ei trehvanud. Tavaliselt mõni valvehaug ikka istub kuskil koharandi või -augu ääres.
The following user(s) said Thank You: hannes
More
3 years 9 months ago #11179 by Hein
Replied by Hein on topic Uudiseid Tartu linnast
Vahepeal on haug võtma hakanud. Eile käis üks korraks kaldal ja täna isegi kaks, kuid kõik nad olid alamõõdulised. Koha, seevastu, on ikka mõõdulist trehvanud ja just parasjagu, üks või kaks tükki püügikorra kohta. Kerge ridva mehi on ka liikvel - teadjamad saavad üsna OK ahvenat ja aegajalt trehvab säinastki.
The following user(s) said Thank You: Mr.Black

More
3 years 9 months ago #11180 by nipi
Replied by nipi on topic Uudiseid Tartu linnast
No ma ei tea....selles sopajões üldse midagi on peale nurgude ja särgede?

Krt kalale pole kuhugi minna...
More
3 years 9 months ago - 3 years 9 months ago #11181 by Vertu
Replied by Vertu on topic Uudiseid Tartu linnast
Maitseasi. Ma olen näiteks viimased 3 aastat teinud sellise käigu et neljaks ööks Tartu hotelli perega ja igal vabal hetkel linnavahele Emajõele spinnaga kalale. Haug, koha, tõugjas, ahven, säinas, turb, kõike on landi otsa tulnud, super koht mu silmis spinningu mehe jaoks. Suur jõgi ja kõik võimalused olemas. Jõeka nired ei tõmba enam absoluutselt mitte, olgu nad kui selge veega tahes.
Last edit: 3 years 9 months ago by Vertu.
More
3 years 9 months ago #11182 by nipi
Replied by nipi on topic Uudiseid Tartu linnast
Lähme koos, siis sa ei saa midagi...:)
More
3 years 9 months ago #11183 by nipi
Replied by nipi on topic Uudiseid Tartu linnast
Ma elangi siin. Eelmisel aastal tegin 20 käiku Vabadussillast kuni Jäneseni, absoluutselt mitte midagi.No kes tahab võib ju nurge püüda, aga absoluutselt mitte midagi. Terve jõepõhi meeterhaaval tinaga läbi kombatud.,
Time to create page: 0.216 seconds
Powered by Kunena Forum