Foorum

file Vihterpalu jõgi

Info
15. mai 2013 06.38 #3430 pehkucho
Kuna fonoteegist puudub(vähemalt ei leidnud) ja eelmine nädalavahetus sai seal õngitsemas käidud siis mõtlesin ,et peaks sellest ka siin kirjutama ja kirjuta ka sinagi kes sa seal käinud oled või tead midagi tarka lisada.
Ise käisin seal mingis sumpas,peaaegu olematu vooluga kohas särge õngitsemas ussikaga ja kurta ei saa saagi üle.Kalad ilusti soolatud ja nööri otsas kuivamas.Lanti seekord ei loopinud aga sai natuke ringi käidud seal ja vaadatud kohti mis sobivad nii haugi kui forellijaoks.Kuna sealkandis tundus suht madal olevat ja kärestikuline siis kummiülikonnaga kannatab peale minna küll .

Palun Sisene või Loo konto ,et liituda vestlusega.

Info
15. mai 2013 16.01 - 15. mai 2013 16.02 #3433 hannes
hannes vastas teemale Vihterpalu jõgi
Oma jõeforelli karjääri alguses käisin ka paar korda Vihterpalu võsas ragistamas. Kohati on see ikka totaalne karupee džungel, millest läbi murdmiseks peab kõvasti pikka meelt olema. Vesi on hästi tume ja ega eriti aru saa, kus madal ja kus on augud. 2 km seal ürgvõsas ragistamist lõppes sellega, et jäin landipäästmisel sügavasse mutta kahe jalaga kinni (kaevasin end kätega välja :) ja otsustasin edaspidi natuke inimlikumates kohtades kalal käia. Saagiks jäi üks alamõõduline forell, mis seal pruunis vees edasi ujub. Kindlasti on seal ka lõike, mis ei ole nii hardcore-tihnikus. Aga päris alla andnud ma ei ole, kunagi teen sellel jõel veel ühe tiiru.

Palun Sisene või Loo konto ,et liituda vestlusega.

Info
16. mai 2013 11.28 #3437 lepik
lepik vastas teemale Vihterpalu jõgi
Niipalju kui seal ise punast proovimas olen käinud, olen vaid haugi saanud. Alamõõdulised ka enamus pealekauba. Aga särjemehed on iga aasta kohal ja saadakse ka.

Palun Sisene või Loo konto ,et liituda vestlusega.