Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

SUURIM PÜÜTUD KALA

More
12 years 5 months ago #890 by kalamees99
Tahaks teda milline on suurim kala , mille keegi on püüdnud , lisada v6iks ka millega ja kuidas püütsite.
Mina püüdsin näiteks 2,1kg latika emajõest põhjaõngega.
More
12 years 5 months ago #896 by renqu
Replied by renqu on topic Vastus: SUURIM PÜÜTUD KALA
olen saanud korralike 2 kiloseid latikuid ,aga suurim on haug 2,7 kilo

More
12 years 5 months ago - 12 years 5 months ago #897 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: SUURIM PÜÜTUD KALA




Selline havi siis. 9,9 kilo, nii et "klubist" jäi 100 grammi puudu. Ca poolteist kuud tagasi lasi veidike pisem koos eelviimase superlandiga jalga.

Landiks Cabelasest tellitud hõbedane "Canadian Spoon". Kahvamehe abita (tänks, Andres!) poleks ka neid fotosid. Aga "väsitamine" ise oli vaid mõni minut ja oligi see krokodill paadis.

PS. Vabandan, et kalal näpud silmades on. Ma tegelikult olen sellise eksponeerimise tõsine vastane.
Attachments:
Last edit: 12 years 5 months ago by aapua.
The following user(s) said Thank You: kalamees99
More
12 years 5 months ago #899 by kalamees17
uskumatu kala, 9,9kg see on ju ikkagi vägaväga raske ;) endal piirdub kala aint kuskil 300-500 grammi juurde, pole muidu ise kunagi haugi püüdnud, kuid ahvenad piirdusid küll sinna kanti :)
More
12 years 5 months ago #902 by maxix
Replied by maxix on topic Vastus: SUURIM PÜÜTUD KALA
Minu selle aasta rekordi uuendus siis siin : www.kalaportaal.ee/kommuun/172:maxix/pho...bumid=37#photoid=175
aapua, kui saladus pole siis mis oli kala pikkus???
More
12 years 5 months ago #903 by muhomor2
aapua !!! landi pilt võiks ka siin olla !!! ilus kala !!!(Y)
Time to create page: 0.106 seconds
Powered by Kunena Forum