Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

SUURIM PÜÜTUD KALA

More
12 years 6 months ago #930 by muhomor2

tammekas wrote: täitsa p****s loom :blink: palju kaalus? Eestist?

erc (Jura) püüab ainult Eestis ja põhiliselt suurte lantidega , eile näiteks loopis ta 200grammiseid lante , aga vot palju haug kaalus ja millega püütud , seda ta kirjutab ise ...(Y)
More
12 years 6 months ago #952 by pehkucho

aapua wrote:



Kala oli 118 cm (L) pikk.

2 või 3 nädalat tagasi lendas viimane nimetatud lant oma teed - lõks trossil oli lahti tulnud... :evil:

Tuttav tunne.Eelmine n vahetus soomes kalal käies läks ka hea lant kuna ei kontrollinud peale landi lahtisikutamist lukku ja sinna ta järgmise viskega läks

More
12 years 6 months ago #953 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: SUURIM PÜÜTUD KALA

pehkucho wrote: Eelmine n vahetus soomes kalal käies läks ka hea lant

Kuda käik läks, saak oli OK?
More
9 years 9 months ago #5145 by Matu
Replied by Matu on topic Vastus: SUURIM PÜÜTUD KALA
Mul on suurim haug 6,5 kilo püütud unnaga ning suurim ahven 750gr see 6,5 tegi juba oma jagu möllu ei kujuta
ette mis need 9,9 ja 10,14 kilosed võisid veel teha.
More
9 years 9 months ago #5149 by TT
Replied by TT on topic SUURIM PÜÜTUD KALA
Minu suurimad siis püütud kõik sel aastal. Haug 5.5 kg ja L 91 cm tuli elussöödaga viljandi järvest ja ahven 1.1 kg ja L 42.5 cm ka viljandi järvest. :)
Attachments:
More
9 years 9 months ago #5163 by Napsitrall
Replied by Napsitrall on topic SUURIM PÜÜTUD KALA
Minu suurim "kala"oli siis kui peale 10 km.-st väntamist avastasin,et tõukusid polegi kaasa võtnud. Aga jah minulgi 10 klubipääset veel pole ja pilti ka näidata pole. Haugitan suht vahelduva eduga, aga siiski . Vanaks jäänud wist ,ei viitsi enam padrikus ragistada.
Time to create page: 0.127 seconds
Powered by Kunena Forum