Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Leitud-kaotatud

More
6 years 4 days ago - 5 years 11 months ago #9901 by OM
Leitud-kaotatud was created by OM
Kas oled kalavetel midagi kaotanud või hoopis leidnud? Kogu sedasorti info võib siia teemasse kirjutada.

Tõin Järvas veest rondi küljest ära kellegi voobleri (RandoT), võimalusel tagastaksin selle omanikule. Võta ühendust ja ütle mulle koht ja landi värv ning mõtleme midagi välja.
Last edit: 5 years 11 months ago by hannes.
More
6 years 4 days ago #9902 by ceemic
Replied by ceemic on topic Leitud-kaotatud
Kui roosa ja Paide lähedalt, siis minu :D

More
6 years 4 days ago #9903 by OM
Replied by OM on topic Leitud-kaotatud
Ceemic kahjuks võid otsinguid jätkata. ;)

Ühe privaatsõnumi järgselt teeksin siin täpsustuse, mis välistaks tõenäoliselt nii mõnegi kaotaja, nimelt lant oli rondi küljes kinni ja liin oli katki tõmmatud, landi küljes lõks ja ports tamiili.
More
6 years 4 days ago - 6 years 4 days ago #9904 by Evil
Replied by Evil on topic Leitud-kaotatud
Kas tegu on Rando vanemate lantidega või uuematega?
Ja kas visuaalselt tundub, et lant on vees kaua olnud?
Võrdluseks üks pilt, millel on mõlemad olemas:
Attachments:
Last edit: 6 years 4 days ago by Evil.
More
6 years 3 days ago - 6 years 3 days ago #9905 by OM
Replied by OM on topic Leitud-kaotatud
Tegemist on 2017 aastal müüki tulnud mudeliga, seesama seeria, mida Rando ka sellel hooajal müüb (mitte komplekti lant), landi välimuse järgi ei olnud sellel mitte mingisuguseid märke, et see oleks seal pikalt olnud, nägi välja justkui uhiuus.
Last edit: 6 years 3 days ago by OM.
More
6 years 3 days ago #9906 by Hein
Replied by Hein on topic Leitud-kaotatud
Leidub aga ausaid inimesi veel maa peal.
Julgen ausalt öelda, et kui leian landi (mis pole just kalastuskaaslase samal päeval vette jäänud lant), on see minu oma. Muidugi kui keegi ütleb, et seal ja seal kuskil rondi küljes on minu lant, kui kätte saad, too tagasi, ei hakkaks ka "üle laskma".
Samal ajal, loomulikult, ei eelda, et ka minu lante keegi tagastaks.

Rull ja ritv on hoopis teine teema. Sellised kallid asjad jääksid ikka südametunnistust piinama, kui need niisama kotti libistada.
Time to create page: 0.104 seconds
Powered by Kunena Forum