Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Vägevad saagid üle maailma

More
3 years 11 months ago #11101 by Vertu
Replied by Vertu on topic Vägevad saagid üle maailma
Mul oli 11,4kg ka 115cm pikk, sügisene merekala. Maos kaks ogaliku. Ka pigem selline väikse peaga jäme jurakas.
More
3 years 11 months ago #11102 by scuba
Replied by scuba on topic Vägevad saagid üle maailma
MUl oli väikese soometsajärve kala ja väga soe soojaveega suvi oli.Haug siis suht vähe sööb.Aga nüüd ma tean palju ta enne kudemist kaalus umbes.

More
3 years 11 months ago #11103 by Vertu
Replied by Vertu on topic Vägevad saagid üle maailma
Pole ju nii et enne kudemist kõik ühepikkused haugid ka sama palju kaaluks. Sõltumatta veekogu eripärast. 10kg haugile ei tule 4 kilo marja kõhtu.
More
3 years 11 months ago #11104 by scuba
Replied by scuba on topic Vägevad saagid üle maailma
Mari pluss üldine parem toitumus.Selle järve haugid söövad sügisel näiteks meeletult talvituma tulevaid konni.Kui aga vesi mitu kuud ülisoe supp,siis toitumine suht kehv havil.Aga marja üksi võib sellisel päris arvestatavas koguses olla.Kindlasti keegi oskab öelda.
More
3 years 11 months ago #11105 by scuba
Replied by scuba on topic Vägevad saagid üle maailma
Ei leidnud netist haugi marja kogust kuid marjaterade arvu ja läbimõõdu leidsin.Tegin arvutuse ruumalale et sellisel võib olla 200000 marjatera või ka rohkem ,sain marja ruumalaks 2,8 liitrit.Eks keegi teab elust enesest kogust.
More
3 years 11 months ago #11106 by Vertu
Replied by Vertu on topic Vägevad saagid üle maailma
Sügisese suurema toitumise arvelt mari kasvabki ju. Talvel jälle toitumine langeb. Haugide kehakujud on erinevad, mõni ongi lühike jäme ja enne kudet läheb väga jämedaks. Mis on saleda kujuga sellel tekib kevadel ainult kõht alla.
Time to create page: 0.246 seconds
Powered by Kunena Forum