Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2016

More
8 years 2 months ago #7658 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Näedsiis, ongi kirjas. Et kõik vajalik leida, on vaja vaid kalapüügieeskirja, kalapüügiseadust ja looduskaitseitseseadust. Ning mõned lisad ja alamaktid :)

Nüüd siis jätame kõik meelde, et kuni 25 ruutkilomeetri suuruse valgalaga jõel/ojal on piiranguvöönd 50m ja üle 25km2 valgalaga kraavidel 100m.
More
8 years 2 months ago - 8 years 2 months ago #7659 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Aga mulle meeldib see: "...väljaarvatud veekogul käesoleva seaduse alusel kehtestatud keeluala läbimine püügikohta jõudmiseks".
Ehk siis mõnus JOKK koht on olemas - tõestagu, et ma seda ala mõnda muusse püügikohta jõudmiseks ei läbinud põhjakaga :)

Täiesti reaalne näide: Lähen kolme põhjaõngega Nahkanuiast mööda Preedit Põltsule kala püüdma.
Last edit: 8 years 2 months ago by ceemic.

More
8 years 2 months ago #7660 by Svennu
Replied by Svennu on topic Jõeforelli hooaeg 2016
epl.delfi.ee/news/lp/poolt-ja-vastu-kas-...e-lainud?id=73612207

Ei haaku küll antud teemaga otseselt aga kõlbab selle diskussiooni "lõppakordiks" küll.
More
8 years 2 months ago #7661 by voobler
Replied by voobler on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Sai täna Elva jõe lõiku proovitud vool päris kiire,üks kontakt alamõõdulisega,lisaks veel kokkupuude 4 koeraga polnud eriti tore :lol:

N
More
8 years 2 months ago #7662 by raulj
Replied by raulj on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Olin jõel kella kaheksast vist umbes kolmeni. Inspektoritega suhtlesin vast mingi 11 ajal.

Need tegelased kelle peale mina sattusin olid ka venerahvusest ja ei saanud eesti keelest midagi aru. Riik võiks sellistele jõgedele mingitele populaarsematele lõikudele vastavad infotahvlid püsti panna, kus on vähemalt kahes keeles kirjas, mis antud jõel on lubatud ja mis keelatud.

Nägin see kord ka jõe ääres lumes ämbri jälge. Ilmselt püüti see kord ka väikseid forelle elusöödaks.
More
8 years 2 months ago #7663 by Vertu
Replied by Vertu on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Siltide ja infotahvlitega on selline asi et need kaua ei kesta. Läänemaale panid mingi hetk igasugu silte jõgede äärde vastavatesse kohtadese. Paisude juurde sildid mis teavitasid 100meetrisest keelualast, erinevade jõgede sildade juurde sildid keeluaegasest jne. Enamus kadus kohe, osadest on nüüdseks ainult tokid püsti. Mõttetu raha raiskamine. Enamus kalamehi teab tegelt väga hästi mis lubatud keelatud, vahel tehakse lihtsalt nägu et ei teata.
Time to create page: 0.211 seconds
Powered by Kunena Forum