Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Uus kalastussaade "Oinaga Kalal"

More
9 years 2 months ago - 9 years 2 months ago #3464 by oinz
www.facebook.com/#!/pages/Oinaga-Kalal/357650031003939?fref=ts

Heihoo Rannarahvas!

Hobikalastajate Henri "Oinas" Jaska ja Egert "Käku" Vandel poolt on valminud vileuus kalastussaade "Oinaga kalal". Ennem kui päris asjani jõuame, pakume Teile aperatiiviks väikest tiiserit. Kõikide laikijate ja sheerijate vahel loosime koostöös Budweiser Budvariga välja eksklusiivse kinkekohvri, mis sisaldab endas üheksat maitsvat jooki ja ühte stiilset klaasi. Meeldivaid filmielamusi!!!

Last edit: 9 years 2 months ago by hannes.
More
9 years 2 months ago #3465 by lepik
Ootame siis saadet

More
9 years 2 months ago #3468 by jass
reklaam on päris paljulubav, jään ka saadet ootama
More
9 years 1 month ago - 9 years 1 month ago #3681 by oinz
Täname kõiki ootajaid kannatliku meele eest! Seoses tehnilisete, perekondlike, tervislike ja muude põhjuste tõttu lükkus esilinastus sujuvalt kevadest suveajale. Paduusklikud, täiskarsklased ja põõsaste hingehoidjad võivad rahumeeli allolevat videolinki mitte vajutada. Proffidele teletöötajatele teadmiseks, et autorid nägid videotöötluse programmi selle projektiga seoses esmakordselt ja CNN uudisteankrud ei ole me samuti ennem olnud. Mõnusat vaatamist!!!NB! Liitudes meie Facebooki lehega on Teil aegajalt võimalik võita nänni. Sedapuhku läheb saate esimese osa jagajate vahel loosi nimeline saate t-särk, mille näidiseid võib näha meie galeriis.
Last edit: 9 years 1 month ago by oinz.
More
9 years 1 month ago #3682 by dannyboy
Vaadatud ja kiidan :)
More
9 years 1 month ago #3684 by hannes
Äge saade :) Olles kunagi videoprogrammidega natuke kokku puutunud, aiman, kui mahukas töö on see klippide kokkuklapitamine. Respect meestele (beer)

Sai huumorit ja tuli ilusaid havisid, mis siin veel tahta :) Edu uute osadega!! :fish2:
Time to create page: 0.145 seconds
Powered by Kunena Forum