Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Paat

More
11 years 2 months ago #3148 by Wapsik
Replied by Wapsik on topic Vastus: Paat
Kui oled tartu inimene siis võin uurida kust tuttavad ostsid.. mu meelest ostsid nad kusagilt jõgeva mnt. äärest ja hind oli 2x odavam kui mujal...aga mis puudutab seda autovärvi siis puitpaadile see hästi ei sobi kuna elastsus tal tiba väike... parim variant siiski vaik...
More
11 years 2 months ago #3152 by Napsitrall
Replied by Napsitrall on topic Vastus: Paat
Kahjuks või õnneks olen Keila kodanik,aga Tartusse aegajalt ikka satun. Aga pole hullu , krunt juba olemas ja ilmselt ka värvi saab miskipäev kätte. KRT. kallis see lõbu ikka küll. Lasin karedaks lootsiku ja hakka nagu nullist uuesti sügama. :-) Pole hullu. Hea asi tuleb ikkagi varem või hiljem jonksu ajada.

More
11 years 2 months ago - 11 years 2 months ago #3153 by markofkin
Replied by markofkin on topic Vastus: Paat
Mina ostsin möödunud sügisel vineerpaadi ühelt lahedalt Tartu vanalt, kes kahjuks surmahaigust põdes ja sestap oma asju jupikaupa maha müüs. Tema isetehtud vineerpaat, mille omanikuks sain, oli täpselt sama põhjusmõtte järgi ehitatud nagu sinu oma ja vana pani mulle südamele, et peaksin kevadeti enne sõiduki veeskamist kordama tema veekindlustamisprotseduuri, milleks oli tema sõnul paadi sisepindade ja liitekohtade (mis on eelnevalt tihendatud mingi spetsmassiga, selle täpse tüübi ja päritolu kohta jään küll kahjuks vastuse võlgu, aga usun, et see on lihtsasti tuvastatav) töötlemine kuumaks aetud värnitsaga. Paat oli minu ostuhetkel seisnud garaažis kolm aastat, aga vana andis sellest hoolimata oma garantii, et mitte üht tilka vett sisse ei tule - ja ega tulnudki. Paadi välisnurgad olid tugevdatud vaskplekiga ja põhja alla olid löödud puidust "relsid", et paat mööda veekogu kallast veeni lohistades viga ei saaks.

Paat ei lase piiska ka vett sisse. Väljast tundub, et on värvitud tavalise pruuni põrandavärviga, põhja peale panemiseks on reikadest restid, mis käivad välja - siis ei asta kogemata põhjast läbi, ehkki vana ütles, et tema oma 100+ kiloga ei suutnud sealt läbi astuda - mina oma 70+ kiloga ka mitte, tahtmatult sai järele proovitud.

Pikk jutt, sitt jutt - selle suure targutamise peale oskan siis ühesõnaga öelda vaid: kuum värnits (enne värvimist väljast ja hiljem pidevalt seest). Suur aitäh mulle. :)
Last edit: 11 years 2 months ago by markofkin.
Time to create page: 0.137 seconds
Powered by Kunena Forum