Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Trolling

More
11 years 4 months ago #2887 by DJ JoYsTiK
Trolling was created by DJ JoYsTiK
Tere
Oskab keegi äkki soovitada trollimiseks lante. Järv on kohati 6-7m sügav, seega võiks minna põhja lähedalt lant kui trollida. Ise olen vaadanud salmo hornetit, tail dancer, diving minnow, walley stringer, salmo bullhead, diving prey 90. Ei oska siinkohal eelsitada kas siis ujuvat, uppuvat, hõljuvat mis vahe neil on ja kuidas see trollimist mõjutab.
Sooviks siis siin kohal võimalikult palju infot trollimiseks sobivate lantide kohta.
Parimat JoY.
More
11 years 4 months ago #2889 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Trolling
Eks neid trollingu lante on üsna palju, mõned omapoolsed näited:

Rapala X-rap Magnum ja Rapala Trolls-To-Minnow, tehtud just spetsjommm trollimiseks

Kuulus Nils Master Invincible (selle sügavamale sukelduv mudel)

Cotton Cordell Wally Stinger, populaarne koha trollimise lant

Salmo Hornet 9 cm, vilka mänguga voobler

+ Zalti landid

Kui nendest miskit osta soovid, siis toksi nimetused googlisse ja sealt peaksid poodide kohta infot leidma.

Niipalju kui ise trollinud oles, siis ma ise uppuval / ujuval suurt vahet ei ole täheldanud, kokkuvõttes tõmbad landi veepõhja ikka vedamisega. Samas oskab mõni trollinguekspert võib-olla mulle vastu vaielda... :)

More
11 years 4 months ago #2890 by VikiTriki
Replied by VikiTriki on topic Vastus: Trolling
Siin veel selline nõks, mida rohkem nööri või tamiili järgi lased seda sügavamale ta ikka läheb.
Rapala X-rap Magnum on head olen ise vedanud. Trollimise kiirus vast ka oluline erinevate lantide puhul.
More
11 years 4 months ago #2891 by DJ JoYsTiK
Replied by DJ JoYsTiK on topic Vastus: Trolling
Kiiruseks tavaliselt paadil tühikäigul ja 4-7 km/h vastavalt siis sellele kuidas lant mängib.
Time to create page: 0.106 seconds
Powered by Kunena Forum