Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

jõgede olukord

More
12 years 3 weeks ago #1737 by andreas84
jõgede olukord was created by andreas84
oleks siis tore saada teateid kuidas on jõgede olukord jää suhtes üle eesti. kavatseks minna valge jõele aga tühja ei taha sõita pikka maad, ehk on kellegil infot. arvan et selest kasu ka teistel. tänan
More
12 years 3 weeks ago #1738 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: jõgede olukord
Niipalju kui siit-sealt kuulnud olen, siis ega seis just kiita ei ole. Tallinnast läänepoole olevat suht kinni olnud kõik. Valgejõe kohta ei tea, kuid sealt edasi sõites peaks küll üks jõgi minu andmete kohaselt lahti olema (saadan sulle selle jõe nime PS-iga, kuna ma pole kindel, kas "infoallikas" tahab seda avalikult välja kuulutada :cheer: ) Ega jah, mulle tundub, et kuna praegu on vähe jõgesid lahti, siis neid väga netis välja hõigata ei taheta - kardedakse ülepüüki. Ilmselt lähed forelli taga ajama, kaalu ka Järvamaa allikalisi jõgesid, need on lahti ja saad sinna osta ka päevaloa (3 EUR-i). Vähemalt on nende puhul kindel, et ei leia eest kaanetatud veekogu.

More
12 years 3 weeks ago #1739 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: jõgede olukord
...ja on kindel, et leiad eest miljon kalameest :woohoo:

Paar viimast päeva teevad ehk mõnegi liskilomeetri jäävabaks. Erinevatel jõgedel.
More
12 years 2 weeks ago #1814 by unemati001
Replied by unemati001 on topic Vastus: jõgede olukord
Ahoi kaaskannatajad! Valgejõgi minu andmetel veel kinni, on mõned üksikud augud ja need ka sellised ... ise sinna serva peale püüdma ei läheks. Aga mine sa tea mis viimased paar päeva teinud on...
More
12 years 2 weeks ago #1817 by andreas84
Replied by andreas84 on topic Vastus: jõgede olukord
käisin ka valgejõel nädal tagasi siis oli kinni. sai tallinnast kundani sõidetud ega old head midagi.
kuid ilm oli ilus
More
12 years 2 weeks ago #1827 by DJ JoYsTiK
Replied by DJ JoYsTiK on topic Vastus: jõgede olukord
On keegi kuskil lahtise vee ääres käinud kah? Kas juba on lootust saada miskit ka korgi leotamise ja lantidega?
Time to create page: 0.209 seconds
Powered by Kunena Forum