Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Kalastusvideod

More
6 years 2 weeks ago #9815 by Karlil
Replied by Karlil on topic Kalastusvideod
Viimase päeva esimene osa:

The following user(s) said Thank You: priitp
More
6 years 2 weeks ago - 6 years 2 weeks ago #9817 by Alms
Replied by Alms on topic Kalastusvideod
Oskab keegi öelda mis kus neid fly meeste peibutisi meil saada on ?
Last edit: 6 years 2 weeks ago by Alms.

More
6 years 2 weeks ago #9818 by Karlil
Replied by Karlil on topic Kalastusvideod
Neid konkreetseid on mingi valik Motonetis, aga seal on kõik koos raskuskorgiga ja ilma selleta ei müüda: www.motonet.ee/et/toode/5501222/Dobb-Daddy-lendong-24-g

Ma mingi aeg tellisin endale Soome online poest- www.helsinkispeyclave.com/category/82/haukiperhot
Neil on päris viisakas valik ja võrdlemisi mõistlik hind.
The following user(s) said Thank You: Alms
More
6 years 1 week ago #9828 by Karlil
Replied by Karlil on topic Kalastusvideod
Viimane osa on ka saadaval!

The following user(s) said Thank You: priitp
More
6 years 1 week ago #9829 by priitp
Replied by priitp on topic Kalastusvideod
Väga põnev.... ja lõpp keeras kõik peapeale. :)
Minu lemmik tiim seekord ei võitnud. Umbes 12 aastat tagasi kui ise jerkimisega aktiivselt tegelesin eestis ja üle lahe siis nii suuri kalu tabada ei õnnestunud. Aprillis ahvenamaale uuele katsele.
More
5 years 11 months ago #9855 by Hein
Replied by Hein on topic Kalastusvideod
Kui juba rootslaste ettevõtmistele reklaami teha, siis neil on peale kanalgratisdotse grupeeringule ka vähemalt teine taoline seltskond: freewaterpictures, mida olen üksjagu aega jälginud. Neil on perch ja pike pro võistlustele sarnased pike ja perch fight. Võistlus on samuti kolmel päeval, kuid formaat on erinev. Hetkel on värskelt uuenemas perch fight, aga vanad on ka loomulikult vaadatavad nagu youtubele kohane.
The following user(s) said Thank You: priitp
Time to create page: 0.197 seconds
Powered by Kunena Forum