Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Talipüük

More
12 years 4 months ago #1356 by Eufoorik
Replied by Eufoorik on topic Vastus: Talipüük
Nagu postituses mainitud siis informatsioon oli pealiskaudne :woohoo:
Ja kasti kohta lisaksin veel, et kasti kaanel oleks normull peene peno (0,5cm läbimõõduga) plaat.
Istudes perse soojas ;). Salmo kastidel olen mingit sarnast elementi täheldanud.
More
12 years 4 months ago #1359 by oinz
Replied by oinz on topic Vastus: Talipüük
Mu kast midagi sarnast. Pildil oleva tegin sõbrale.

More
12 years 4 months ago #1360 by muhomor2
Replied by muhomor2 on topic Vastus: Talipüük
tervitan kõiki ! minu kogemus näitab et jää peal kõige parem toit on soola või suitsu pekk leivaga . miks pekk , küsite teie , esiteks ta ei külmu isegi ilma termo kotita ja teiseks kui sööd pekki siis see annab sooja . ja mitte kunagi ärge sööge võid või margariini enne või kalal , sest nende söömine on garantii et teie jalad külmuvad . kui kalal käed külmuvad , siis hetkeks torgake nad jääauku ja ruttu kuivatage ära , see lahendab külmetamis probleemi .
More
12 years 4 months ago - 12 years 4 months ago #1363 by Eufoorik
Replied by Eufoorik on topic Vastus: Talipüük
mõni lingike ka talipüügi kohta (tegemist inglise keelsete saitidega)

http://http://www.iceshanty.com/ice_fishing/index.php?PHPSESSID=f83653215f57d1f5ef23b47e665df49b&#c4

www.dnr.state.wi.us/org/caer/ce/eek/nature/icefish.htm
Last edit: 12 years 4 months ago by Eufoorik.
More
12 years 4 months ago #1371 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Talipüük
Varsti on plaanis talipüügi kohta ka paar põhjalikumat artiklit ilmutada.
The following user(s) said Thank You: JimBob
More
12 years 4 months ago #1372 by Eufoorik
Replied by Eufoorik on topic Vastus: Talipüük
eufoorik plaksutab käsi ja jääb ootele. :woohoo:
Time to create page: 0.249 seconds
Powered by Kunena Forum