Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Kust saada head jergi trossi?

More
12 years 10 months ago #110 by oinz
Soomest paadi messilt ostsin kunagi omastarust üüber hea trossi. Hind oli kah mõistlik. 10 euri. Paraku peale soome havitapu tretti avastasin, et trossil mõrad sees. S.t. mitte trossil endal a seal, kus tross on ära väänatud.
Seega tahaks uut eriti head trossi.
Ehku peaks ise tegema?? Aga kust siis saada titaanist trossi juppi?
More
12 years 9 months ago #230 by muhomor2
kui ma õigesti sain aru siis laksid katki sinu trossil klambrid mis hoiavad kokku trossi painutatud kohti . siin probleemi pole , sest ise tross on korras . sa pead vanad klambrid maha kakkuma ja panema nende asemele vask plaadist , siis panema kahekomponentse liimiga üle vask kinnituse ja termo toru selle peale , veits kuumutama ja kui termo toru läheb paika , siis panna peale veel liimi ... liim mida mina kasutan on BIISON kahekomponentne liim .

More
12 years 9 months ago #235 by oinz
Vask plaati pole. Vask traati on. Seega minu idee oli: Puhastan traadi lakist liivapaberiga, keeran ta ilusti tihedalt ümber katki läinud klambri, suts joote pastat või hapet, tina peale, siis termo kahanev ja kui vaja siis sinna peale veel liimi. Peaks toimima küll. Kui tegema hakkan, siis teen pildi materjali kah
Time to create page: 0.094 seconds
Powered by Kunena Forum