Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Luts

More
12 years 6 months ago #1046 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Luts
Käsiraamatust võib leida ka artikli, milles on libedast kalast natuke juttu. Varsti on sellele järge oodata.

Kui lutsupüügiks läheb, kõlistage mulle ka - kui mahti, löön kampa.
The following user(s) said Thank You: DJ JoYsTiK
More
12 years 5 months ago #1053 by kaups
Replied by kaups on topic Vastus: Luts
Kui ise lutsul käisin, soovitati püüda samast veekogust saadud (Kasari j) kala tükiga. Ja see ilmavärk paistab olevat õige, sest siis kui ilm ilusuam oli, nullitasime aga järgmine päev kehva ilmaga saime kamba peale kaks lutsu.

More
12 years 5 months ago #1073 by hannes
The following user(s) said Thank You: DJ JoYsTiK
More
12 years 5 months ago #1096 by jass
Replied by jass on topic Vastus: Luts
sel hooajal korra juba käidud,jäime nupuks
More
12 years 5 months ago #1111 by DJ JoYsTiK
Replied by DJ JoYsTiK on topic Vastus: Luts
Niih sai siis käidud kasaril proovimas eile öösel. Kella 21.00 jõudsime kohapeale ja lõkke üles. Muidugi sain ringi seigeldud seal, et õiged kohad üles leida ja jõele ligi saada aga lõpuks sai see teeots leitud. Tee kui nii sugune kiita pole aga ajas asja ära kui hoog sees oli :D Nokkimist oli pidevalt nii iga tunni pooleteist tagant käidi torkimas. Halb oli see, et pimedas kohale jõudsime ja ei näind kuhu visata, et kus need kõrgemad koha jne. Ommikul sisi vaatasime, et suht jama koht oli ja edasi paar kohta oli kena platsike ja meie seiklesim kuskil pilliroo vahel ja üks siht oli sealt läbi jõele. Saagiks oli mul pisike lutsuke ja eufoorikul tiba suurem kes mõlemad läksid kosuma. Saatus oli sama nagu kalamehe juttudes, et kas neid saabki lutsudesk nimedada aga kala oli nähtud. Seega tuleb veel oodata nädalake paar ja tagasi minna.
More
12 years 5 months ago #1138 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Luts
Eile õhtul väikse tripi tegime. Siinkohal vabandan ette erinevate isikute ees, keda oleks võinud kaasa kutsuda - lihtsalt esimene käik oli juba pikalt suurema rahva poolt "broneeritud" ja autos polnud enam ruumi.

Seitsmest saime püüdma. Koht, kuhu plaanisime minna, oli kinni (el bastardod, ma ütlen), leidsime lõpuks ühe teise koha. Roogu ja muda jagus nii et vähe polnud.

Sõbral poole tunni möödudes üks siuke 300-grammine käes, siis tilkus ka mul üht-teist. Peamiselt rammusa ööussi mõõtu tegelased, sekka ka paarisajagrammiseid ja eksis isegi üks tiba üle poolekilone.

Kokku kamba peale vast veidi üle paarikümne tegelase, kellest suur osa ootab järgmisi püüdjaid.
Time to create page: 0.108 seconds
Powered by Kunena Forum