Foorum

Kalaportaal avas Kalastuskommuuni!

Info
07. juuni 2011 15.49 - 13. juuni 2011 17.28 #54 hannes
Tänasest on Kalaportaalis avatud ka suhtluskeskkond, mis sai endale nimeks Kalastuskommuun. Võtsime eesmärgiks teha see keskkond võimalikult tänapäevane ja laiade võimalustega.

Kalastushuvilisel on siin võimalik kirjutada ja lugeda blogisid, suhelda kaasaegsete võimalustega foorumis, laadida üles ja hinnata fotosid, luua ja liituda gruppidega, leida endale kalastuskaaslasi ja saata privaatsõnumeid. Uudne on ka küsimuste-vastuste sektsioon, mille eesmärk on pakkuda konkreetsemat infovahetust.

Facebooki fännid saavad sisse logida Facebooki kaudu ja soovi korral sealt ka sõpru kommuuni liikmeteks kutsuda.

Et kommuni liikmeid aeg-ajalt positiivselt üllatada, loositakse aktiivsemate kasutajate seas välja ka auhindu (täpsem info) .

Kuna tegemist on uue IT-alase väljakutsega, on kommuunile plaanitud esialgu testperiood. Seega on ka kõik parandused ja ettepanekud teretulnud!

Loodame, et Kalastuskommuunist saab üks tore ja asjalik paik kalamehele, kuhu on alati mõnus tagasi tulla.

Kena suve algust ja kivi kotti!

Palun Sisene või Loo konto ,et liituda vestlusega.

Info
07. juuni 2011 20.55 - 07. juuni 2011 20.57 #55 Raido22
Väga äge, et teil see leht laienes. Kui siia kommuuni korralik kasutajaskond tekib, siis saab minust kindlasti pidev külastaja :)

AGA... Võimalikult suure kasutajaskonna tekkimiseks peaks kõik lehe kasutamine olema võimalikult kiire, mugav ja lihtne.

Siit minult paar "usability" soovitust, mis kohe esimeste minutitega silma hakkasid ja mida leian, et teil tasuks kriitiliselt üle vaadata ja parandada B)

1) Sisenemine - võiks ju olla pealehel see koht kohe olemas - kas siis kohe sisenemise vorm või siis SISENE lingil klikates võiks sisenemise vorm avaneda lightboxiga (st - lehe taust läheb tumedaks ja tekib popup kust saab siseneda). Hetke probleem selles, et kasutaja peab sisenemiseks uue lehe laadima ja see võtab aega. (idee - viimased liikmed vähemalt minu arust ei ole niivõrd olulise tähtsusega, et seda lehel strateegiliselt olulisel kohal kuvada. Miks mitte sisselogimine kompaktselt sinna selle asemele tekitada?)

2) Registreerumine võiks ka olla vähemasti ühe kliki kaugusel. Hetkel tuleb avalehel vajutada SISENE siis edasi vajutada LIITU ja alles siis saad oma andmeid sisse hakata toksima. Mida vähem klikke kasutaja soovitud kohani jõudmiseks tegema peab seda parem. Hetkel kui juhtub internet aeglane olema või lehe külastaja lihtsalt väsinud, siis mingi protsent annab enne alla kui registreerumiseni jõuab. Võimalik, et ei leiagi seda üles, sest pealehel on ainult SISENE nupp, mis ei viita otseselt registreerumisele.

3) Olles kommuunis sees siis võiks olla koguaeg ka see menüü nähtav kus on profiil, sõbrad, grupid, jne... Hetkel kui ma lähen foorumisse või küsimuste-vastuste alla, kaob see menüü ära. Seega, kui ma tahan saada foorumist fotode juurde, pean ma tegema 1 kliki asemel 2 - klikkama lehe peamenüüst KOMMUUN ja siis alles saan fotode peale klikata.

Loodan, et vaatate kirjeldatud probleemid üle ja teete asju sutsu mugavamaks :)

Kui teil teil teinekord kuskil peaks abi vaja olema, kas siis millegi disainimisel või ka süsteemipoolel (olen Joomla sisuhaldusega üsna hästi kursis) siis võite ka minu poole põõrduda. Kui aega juhtub olema ja jõud asjast üle käib, võin hea meelega aidata :)

Palun Sisene või Loo konto ,et liituda vestlusega.

Info
08. juuni 2011 07.02 #56 hannes
Tänud kaasamõtlemise eest, kõik ettepanekud on väga asjalikud! (Y):)
Vaatame asja nii kiiresti kui võimalik üle ja katsume parandused sisse viia. Esimese kahega probleemi ei ole, kolmas tahab ilmselt natuke pikemat süvenemist...
Kui jõud asjast üle ei käi, võtame privaatsõnumi kaudu sinuga kindlasti ühendust :)

Palun Sisene või Loo konto ,et liituda vestlusega.

Info
19. mai 2013 21.15 #3452 ElavLegend
Super,super lehekülg!:) Palju mõnusam kui jeejee,vähemalt on siis Kalamehed,suure tähega:)! (Y)
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: hannes

Palun Sisene või Loo konto ,et liituda vestlusega.

Info
19. mai 2013 22.01 #3454 hannes

Palun Sisene või Loo konto ,et liituda vestlusega.