TUDU orgaanilisest puuvillast aluspesu lastele

Tudu Lasteriided on valmis saanud täiesti uue tooterühmaga -  laste aluspesu tüdrukutele. TUDU orgaanilisest puuvillast pesu on lihtsa lõike ning disainiga.

Tüdrukute Aluspesu iseloomustab puhas stiil, väikesed detailid ning trükitud TUDU logo toodetel. Eraldi on võimalik soetada tüdrukute alussärk TUDU ja tüdrukute aluspüksid TUDU, kuid tooted sobivad kokku ka komplektina.

Mõlemad tooted on lihtsa disainiga.  Valgel alussärgil on heleroosad kandid ning paremas allääres on trükiutud TUDU logo. Püksikutel on samuti kandid, mis ei kuma liialt pealmiste rõivaste alt läbi. Pükstele on kaunistuseks lisatud värvlikandile ka väike roosa lipsuke ning tagumise värvli all on trükitud TUDU silt.

Orgaanilisest puuvillast aluspesu on ihu vastas pehme ning sobib hästi ka tundlikule nahale. Et keha ei hakkaks higistama on just esimene kiht riideid üks olulisemaid väikelastel, seetõttu on TUDU aluspesu materjali valikule eriti suurt rõhku pandud. Pesu lõiked on lihtsad ning mugavad. Nii materjal kui ka lõiked on valitud suure hoolega, pidades silmas laste heaolu, mugavust ning liikumisvabadust.

Laste aluspesu on Eestis disainitud ning valmistatud kodumaisest materjalist, millel on GOTS sertifikaat.

Nii alussärki kui ka püksikuid on saada suurustes: 86/92; 98/104; 110/116

Rohkem infot leiab meie veebikanalitest:

Koduleht: www.tudukids.com

E-pood: http://www.homestyle.ee/et/36-laste-aluspesu

Facebook: https://www.facebook.com/tudulasteriided/

Instagram: https://www.instagram.com/tudukids/


Artikkel on sponsoreeritud.


Kalaportaal, 2017