Kasiino

Toredad kasiinomängud kalastusfännile

 

Õngepüüki saab harrastada peaaegu igal aastajal, aga vahepeal pole võimalik erinevatel põhjustel kala püüdma minna . Kui hinges ikkagi väga kripeldab, saab enda meelt lahutada erinevate kalastumängudega, mida leiab nii füüsiliste mängudena kui veebist. Internet on selles mõttes õnnistus, et pakub meelelahutust igal ajal ja igas vormis, kui vastav tehnika ja ühendus on olemas.

Erinevaid kalastusteemalisi mänge leiab loomulikult ka veebikasiinodest. Ilma registreerimiseta kasiino annab võimaluse erinevaid kalateemalisi kasiinomänge lihtsalt proovida. Peab siiski arvestama, et kasiinodes on spetsiaalselt kalasõpradele loodud peamiselt just erinevad slotimängud, kuid võib leida ka õnnerattaid ja loteriisid.

Kalateemalisi slotikaid leiab pea kõikidest veebikasiinodest

Nagu öeldud, siis veebikasiinode valikust leiab hulgaliselt erinevaid kalastus - ja kalateemalisi slotikaid, mis ka usinamal kalamehel näo naerule peaks võtma. Lisaks leiab loomulikult erinevaid veealuste maailmade ja ookeanisügavuste ja merealuste aarete teemalisi veebimänge. Vaid mõningad näited Eesti kasiinodest leitavatest temaatilistest slotikatest on näiteks Fish Party, Alaskan Fishing, Golden Fish Tank ja Go Fish.

Slotikate põhimõtted on reeglina suhteliselt sarnased. Veebislotikate eelkäijaks on nn ühekäelised bandiidid ehk mänguautomaadid, kust kangist tõmbamisega paneb mängija rullikud keerlema. Kui samasugused sümbolid reastuvad kas horisontaalselt või diagonaalis, saab mängija auhinna, mille suurus sõltub tehtud panusest. Tegemist on 100% õnnemänguga, mille tulemust ei saa mängija ise mitte kuidagi mõjutada ja tulemus põhineb täielikult juhuslikkusel.

Veebislotikad on andnud mänguarendajatele võimaluse muidu lihtsakoelised mängud väga fantaasiarikkaks muuta. Teema ja mängimise põnevamaks muutmiseks on lisatud mitmeid erisümboleid nagu wild ja scatter ning vaheauhindadena tasuta mänge ja muid boonuseid. Igasugused lisafunktsioonid teevad mängu mängijale üllatavamaks, nauditavamaks ja huvitamaks ning annavad rohkem võimalusi leida just enda lemmik.

Mobiilis saab samuti kala püüda

Kalapüük on paljude inimeste seas kahtlemata populaarne teema, mis annab võimaluse arendada erinevale tasemele sobivaid veebimänge. Kõikidest mobiilirakenduste poodidest leiab igale vanusele sobivaid kalastusmänge, samuti saab mitmeid mänge nautida ka veebibrauseri kaudu. Loomulikult on kirglikele kalameestele loodud hulk väga realistlikke arvutimänge, millest mõned tasuta ja teised jällegi täiendava tasu eest. Populaarsemad arvutimängud on näiteks Fishing Planet, mis on väga elutruu graafikaga ja üks mängijate lemmikuid. Samuti on kõrgeid hinnanguid saanud Sea of Thieves, Sega Bass Fishing ja The Catch: Carp & Coarse.

Veebis ja arvutis õngitsemine ja kalade korjamine on vähemalt sama lõbus ja adrenaliinirohke meelelahutus nagu päris kalapüük, kuid vajab seejuures oluliselt vähem ettevalmistusi. Seega kui oled muidu kalasõber või päris andunud kalastusfänn, siis vahepeal saab oma meelt lahutada ka muud moodi, kui õngeridvaga paadis loksudes või jääaugu serval kükitades.

Kala püüda saab ka ämbrist

Kui peaks hoopis juhtuma, et elekter läheb ära, internetiühendus veab alt või te pole suurem asi tehnikavidinate kasutaja, siis kala saab püüda ka plastikämbrist. Näiteks üks võimalus on soetada spetsiaalne kalapüügimäng, kus osavad kalamehed peavad magnetiga varustatud õnge otsa võimalikult palju kalakesi püüdma. Seda mängu mängivad hea meelega suuremad ja väiksemad – mida rohkem õngitsejaid, seda lõbusam.

Osavate näppudega käsitöölised saavad kalapüügi mängu valmistada ka ise – vajab läheb veidi õmblemise või heegeldamise oskust, väikseid rõngaid, puidust või plastikust õngeritva ja konksu. Isetehtud armsad mängukalade suu külge tuleb õmmelda paraja suurusega rõngas ja vahva kalapüük võibki alata. Kes kõige rohkem kalu kätte saab, võib oma oskusi julgelt demonstreerida ka päris õngeridvaga.


Artikkel on sponsoreeritud.


Kalaportaal, 2022