Orgaanilisest puuvillast voodipesu beebidele

Uni on üks olulisemaid tegureid väikelapse elus. Usume, et head und mõjutab palju just see, millega magada. Kindlasti tuleb parem uni mugavates, kvaliteetsetes ning  naturaalsest materjalidest öö- ning voodiriietes . Seetõttu on TUDU  ka oma uues 2018 kollektsioonis Väike Koaala välja tulnud uue tooterühmaga laste voodipesu.

Beebide voodipesu on orgaanilisest puuvillast, millel on GOTS sertifikaat. Orgaanilisest puuvillast voodipesu on magades pehme ning mugav.  Kollektsiooni peategelane Väike Koaala on tikitud voodipesu padjapüürile. Tekikoti ning padjapüüri kangas on naturaalne valge, millel on sädelevad hõbedased taevatähed, aluslina on ühtlasest naturaalsest valgest. Beebide voodipesu on meil saadaval kahes enim levinud suuruse: 100x120/40x50 ja 110x140/40x50, aluslina mõõdud on 90x150, mis on sobilikud võrevoodile.

TUDU peamiseks tooterühmaks on endilset lasteriided ning laste rätikud, voodiriided annavad aga kogu brändile lisaväärtust. Voodiriided beebidele lisandusid kollektsiooni ikka eesmärgiga tagada veelgi paremat und väikestele mudilastele. TUDU soovib parimaid unenägusid, mängu- ning vannielamusi kõikidele mudilastele.


Artikkel on sponsoreeritud.


Kalaportaal, 2018