Ootamatult näkata võib ka online kasiinos

Eestlased on harjunud lugema tagasihoidlikke uudiseid kohalikest lotovõitjatest, kus peale summa ja võtja vanuse väga palju teada ei saa. See on ka mõistetav, sest inimeste privaatsus ja turvalisus on kahtlemata olulised. Harvem on kuulda muudest hasartmänguvõitudest, sest nendest lihtsalt avalikult väga palju ei räägitagi.

Tegelikult on eestlastel viimastel aastatel näkanud päris mitmes mängus, mida pakuvad erinevad online kasiinod. Suurimaid võite on võimalik saada kuulsates slotimängudes, kus pidevalt kasvavad ehk progresseeruvad jackpotid võivad ulatuda miljonitesse eurodesse.

Slotikatega võib püüda suurimaid kalu

Eesti netikasiinode ajalugu ulatub juba enam kui kümne aasta taha, kuid uudiseid suurematest jackpoti-võitudest on avaldatud alles viimaste aastate jooksul. Hasartmäng on õnnemäng ning vajab sageli samasugust vedamist ja kannatlikkust nagu õngega kalastamine. Mõnel eestlasel on tihedas konkurentsis õnnestunud auhinnakala välja püüda.

Progressiivsete jackpottidega slotikates peavõidu saamine on statistiliselt isegi Eurojackpoti lotovõidust ebatõenäolisem, sest mängu saavad mängida miljonid inimesed üle maailma. Populaarseimaid ja suurimate võitudega slotikad on Mega Fortune, Divine Fortune ja Mega Moolah, mille suuremad võidud on olnud paarkümmend miljonit eurot.

Esimene avalikustatud suurvõit tuli Eestisse 2017. aastal

Teadaolevalt esimesel Eesti online kasiino miljonäril õnnestus 1,55 miljoni euro suurune auhind välja keerutada hoopis ruletirattal. Väga palju enamat me selle õnneliku inimese kohta kahjuks ei tea, kuid loodame, et võidurahaga käitus ta mõistlikult ja naudib seeläbi paremat elukvaliteeti.

Divine Fortune slotimäng tegi 2018. aastal paarisaja tuhande euro võrra rikkamaks lausa kaks õnnelikku online kasiino mängijat. Puudub info, kas tegemist oli mängus peavõitude või mõne muu vahevõiduga, kuid meeldiv üllatus oli kindlasti seegi.

Uuel kümnendil lisandusid nimekirja järgmised miljonärid

Hall of Gods slotimäng tegi 2020. aastal 3,6 miljoni euro võrra õnnelikumaks ühe Eesti naise, kes oli sellel päeval teinud kõigest 20-sendiseid miinumpanuseid. Kasiino kinnitusel oli võitja mänginud regulaarselt küll viimased viis aastat, kuid olnud mõistlike ja vastutustundlike mänguharjumustega. Samal aastal õnnestus suhteliselt väikeste panustega eestlastel netikasiinodest võita veel mitmeid üle 100 000-euro suuruseid auhindu. 2020. aasta oli selles mõttes eestlastest mängijatele erakordselt õnnelik.

2021. aastal üllatas meid mitu korda Mega Moolah slotikas, mis loovutas Eestisse lausa 2 peavõitu. Suve alguses õnnestus võita seni kõigi aegade suurim online kasiino võit 6,6 miljonit eurot. Kõigest paar kuud hiljem naeratas fortuuna eestlastele uuesti ja 30-aastane mees keerutas Mega Moolahi slotikalt välja hetkel Eestis kehtiva võidurekordi 7 231 524,94 eurot. Võidu toonud panuse suuruseks oli 3,75 eurot.

Maailma suurima veebikasiino võiduga pääseb isegi Guinessi rekordite raamatusse

Guinessi rekordite raamatus hoiab hetkel auväärset kohta Belgia päritolu mängija, kellel õnnestus 2021. aasta aprillis Mega Moolah slotikast välja keerutada megajackpot 19 430 723 euro. Mängija väidab, et ta tegi oli tegemas oma selle päeva viimast panust, kui õnn talle naeratas.

Veel ühe huvitava faktina tasub märkimist, et näiteks maailma suurim lotovõit on välja makstud USAs ja selle suuruseks on 1,6 miljardit eurot. Üüratu ja hoomamatu summa muutus enne õnneliku võitjani jõudmist oluliselt väiksemaks, sest Ameerika Ühendriikdies tuleb lotovõitudelt ära maksta tulumaks.

Suur võit võib tulla ka väikese panusega

Nagu selgub, siis slotikates miljonivõite toonud panused on olnud suhteliselt madalad, seega näkkamiseks ei pea tingimata riskima suure rahaga. Kahjuks puudub samamoodi info, kui palju on online kasiinod nende mängijate pealt eelnevalt raha teeninud. Seega nii nagu kalapüügis, tuleb ka õnnemängudes jääda mõistlikuks.

Lisaks online hasartmängudele on eestlased ilma ja nime teinud ka pokkerivõistlustel ja loodetavasti kuuleme peagi jälle edukatest Eesti e-sportlastest ja nende kadestamisväärsetest auhindadest.


Artikkel on sponsoreeritud.


Kalaportaal, 2022