Millised ohud varitsevad online kasiinos õngitsemisel?

kaardid

Nii nagu looduses varitsevad mitmed ohud, on tegelikkuses mitmed ohud inimeste ümber pidevalt. Hirmude ja ohtude tõttu ei saa jätta elu elamata, kuid mõnikord on mõistlik olla teadlik teatavatest ohtudest ümbruses. Internetikasiinosid on tohutul hulgal nii Eestis kui välismaal ning nende vahel valimine võib olla päris keeruline ja lisaks, kuidas olla kindel, et need ikkagi turvalised on?

Turvalise online kasiino leidmine

Kasiinomängude mängimisega alustamine iseenesest pole väga keeruline, on vaja vaid natuke raha ja nutiseadet või arvutit. Enamasti tuleb endale online kasiinosse teha konto, sooritada sissemakse ja valida mäng ning kõik võibki justkui alata. Tegelikkuses võib juba sel lühikesel teekonnal mitmeid ohte, mis hiljem võivad kahetsusväärseks osutuda.

Kõigepealt, parimad kasiinod on muidugi kuskil internetis olemas. Üheks heaks viisiks, kuidas neid leida, on külastada portaale, kus on omavahel kõik parimad kasiinod ritta pandud ning neid omavahel võrreldud. Enamasti on seal ka välja toodud erinevate kasiinode boonuspakkumised, millest võivad nii mõnedki huvitatud olla. Boonuspakkumistest kõige populaarsemad on tasuta keerutused kindlas slotimängus. Kes aga on kasiinomängude osas skeptiline, sel on võimalik proovida slotimänge ka tasuta ning leida endale sobivam kasiinomäng , mida harrastada.

Online kasiinode puhul on oluline jälgida kasiino legaalsust. Kasiino kodulehel on enamasti välja toodud, kas neil on tegutsemiseks kõik vajalikud litsentsid olemas või mitte. Teiseks tasub uurida, millised on maksevõimalused kasiinos. Enamasti parimad kasiinod pakuvad vähemalt 2-3 erinevat maksevõimalust. Lisaks, online kasiino lehekülgede puhul on oluline jälgida lehekülje URL-i. Kui vaadata kodulehe ülaossa, on seal aadressi rida ja kui enne seda on väike luku märk ning koduleht algab https:// siis võib kindel olla, et tegemist on turvalise kodulehega.

Konksud boonuspakkumistega

Online kasiinode poolt pakutavad boonused kõlavad muidugi ahvatlevalt, kuid siinkohal tasub siiski päris kindel olla, mille sisse end mässitakse. Olgem ausad, parimad kasiinod pakuvad muidugi tõeliselt häid boonuspakkumisi, näiteks rohkem kui sada tasuta keerutust ja lisaks sissemakse boonus 100%, mis tähendab, et sisse makstud rahale annab kasiino omalt poolt sama suure summa juurde. Tasub aga teada, et tasuta keerutuste puhul on kasiino poolt välja valitud kindel kasiinomäng, milles need keerutused antakse.

Boonuspakkumised on selles osas ausad, et kasiino tõesti annab need tasuta keerutused ja lisaraha, kui see boonus on välja öeldud. Küll aga on iga boonuspakkumise juures kirjas ka reeglid, mis tasuks siiski läbi lugeda. Nii sissemakse boonus kui tasuta keerutused on enamasti, aga mitte alati, läbimängimistingimustega. Läbimängimistingimused tähendavad seda, et näiteks tasuta keerutustes saadud võidud tuleb mingi arv kordi läbi mängida, alles siis saab raha välja kanda. Sama on sissemakseboonusega, kus tuleb kogu saadud summa mingi arv kordi läbi mängida. Igal juhul tasub lugeda üle reeglid, kas peab boonused läbi mängima ja kui, siis mitu korda.

Igavesti konksu otsas

Vahel ei taheta endale tunnistada, et kasiinomäng on loomu poolest sõltuvust tekitav. Üheks suureks põhjuseks on lootus, et äkki sel korral ikka tuleb võit. Tegelikkuses on kasiinomäng siiski vaid õnnemäng ja ei saa kunagi kindel olla, kas võit saabub või mitte. Piisavalt on inimesi, kes kannatavad ka hasartmängusõltuvuse all, kuid ega ei pea enda jaoks asja nii keeruliseks ajama.

Kui võtta endale kindel seisukoht, et kasiinomäng on vaid meelelahutus, seada kindel eelarve, mida selle meelelahutuse peale kulutada, hoida distsipliini ning pidada meeles, et nii-öelda sisetunne, millega mängima minnakse, võib vahel olla lihtsalt meeleheide, siis peaks üsna hästi selle meelelahutusega toime tulema. Kasiinomäng võib muidugi olla huvitav kogemus, aga kui võrrelda seda mõne teise meelelahutusega, siis ega inimene ju iga päev kinos ei käi. Kui paar korda kuus mõistliku summa kulutada meelelahutuse peale, siis ei ole sellest midagi halba. Küll aga kasiinomäng ei ole sobilik raha teenimise viis ja mängida tasub ikkagi ainult vastutustundlikult.


Artikkel on sponsoreeritud.


Kalaportaal, 2023