Mida jälgida lapsevankrit ostes?

 

Lapse saabumine perre on kahtlemata üks elu kõige erilisemaid hetki. See toob kaasa lõputult rõõmu, aga ka sama palju uusi väljakutseid ja väljaminekuid. Üks esimesi ja olulisemaid oste, millega noored vanemad silmitsi seisavad, on lapsevanker.
Kuid kuidas valida nii paljude valikute hulgast see õige?

 

 

Lapsevankri tüübid ja nende eripärad

Esmalt peaksid teadma, millised on peamised lapsevankri tüübid. Klassikaline jalutusvanker sobib alates sünnist kuni lapse kõndima õppimiseni. Jalutuskäru on vajalik siis, kui laps juba iseseisvalt kõndima õpib. Lisaks on olemas ka vankerkärusid, mida saab lapse kasvades ümber seadistada. Nii pääsed vajadusest mõne aja möödudes taas uut käru ostma minna.

Sõltuvalt sinu elustiilist võib juhtuda, et üks käru ei sobigi igaks eesmärgiks, ning oleks mõistlik soetada hoopis kaks erineva stiiliga lapsevankrit.

Ohutus ennekõike

Pea meeles, et lapse ohutus on esmatähtis. Jälgi, et lapsevankri raam ja rattad oleksid kvaliteetsed ja stabiilsed. Ratta rehvid võivad olla kas täiskummist või õhktäitega. Õhkkummid pakuvad lapsele rohkem mugavust läbi aukude või üle äärekivide liigeldes. Täiskummist rehvide puhul on võimalik mugavust tagada korraliku vedrustuse abil.

Turvavööd peaksid olema tugevad ja reguleeritavad. Samuti tasub pöörata tähelepanu materjalidele – need peaksid olema vastupidavad ja lapsele ohutud.

Funktsionaalsus ja mugavus

Mugavus ei käi ainult lapse kohta. Lapsevankri kokkupandavus, kaal ja käepideme reguleeritavus mõjutavad otseselt ka sinu mugavust.

Jälgi ka lisavõimalusi. Näiteks, kas erinevaid detaile on võimalik kergemaks puhastamiseks eemaldada või kas vankri all on piisavalt kõrgete seintega poekorv.

Hinnaklass ja eelarve

Me kõik soovime oma lapsele parimat. Vankri hinnaklass üldiselt määrab ka selle kvaliteedi. Kuna sinu uus pereliige veedab kärus suure osa oma ajast, ei tasu selle kulutuse pealt kokku hoida.

Kulutusi uue lapse sünni puhul on aga palju. Siin tasub meeles pidada ESTO innovatiivseid makselahendusi. ESTO Marketist leiad kõik ESTO partnerpoed, kelle juurest saad osta kõik vajalikud beebitarvikud kohe, kuid maksta nende eest hiljem, osamaksetena.. Meie partnerite hulgast leiad näiteks sellised vahvad e-poed nagu Nordbaby, XS mänguasjad ja Jussike, kust leiad tõeliselt kvaliteetsed beebikaubad ning tasud nende eest endale sobiva maksegraafiku alusel. Näiteks krediidiliin ESTO 3 makselahendus pakub võimaluse ostukorvi jagada kolmeks võrdseks osaks ning tasuda 3 kuu jooksul, ei lisandu intressi ega ühtegi lisakulu.

Nii saad hoida oma eelarve kontrolli all ja valida oma lapsele parim, ilma et peaksid muretsema rahaliste võimaluste pärast.

Mõtle tulevikule

Lapsevankri valikul mõtle ka tulevikuplaanidele. Kui kavatsed oma pere veelgi laiendada, osta kohe kvaliteetne vanker, mis peab vastu ka täiendava perelisa saabudes. See on säästlik valik nii rahakotile kui keskkonnale.

Lapsevankri valik on oluline samm sinu pere elus, mis nõuab hoolikat kaalumist ja teadlikke otsuseid. Tuginedes kvaliteedile, ohutusele ja mugavusele, saad leida parima variandi oma pere vajadustele. Vali targalt ja naudi iga hetke koos oma pisikesega!

Loe ka ESTO ja Bolt’i koostöös loodud Bolt Pay Later makseteenuse kohta: https://arileht.delfi.ee/artikkel/120064134/bolt-ja-esto-kaivitavad-jarelmaksuteenuse-bolt-pay-later


Artikkel on sponsoreeritud.


Kalaportaal, 2023