Kalapüügist inspireeritud slotiautomaadid

kalaportaal.ee

Kas sulle meeldib nautida mõnusat nädalavahetust, tuule ja päikese paitust ning lihtsalt istuda jõekaldal ning õngitseda? Või minna paadiga järvele ning oodata, kuni kala näkkab? Sa pole ainus! Inimesi, kelle kirg on kalapüük, on miljoneid. Seega on kasiinodel tark tegu kalastamise temaatika ka slotimängudesse üle tuua. Seniks, kuni järgmine kala õnge otsa satub, on ju mõnus teha mõned keerutused ja anda oma õnnele hagu! Kasiinodes, näiteks ka Eestis tegutsevas Vavada kasiinos on sadu slotikaid, mis on meelepärased nii kalastuse harrastajatele kui ka lihtsalt keerutushuvilistele. Pole vahet, kas teed seda arvutis või järve kaldal õngitsedes telefonis. Järgnevalt on toodud ülevaade mõnest populaarsemast õngitsusteemalisest slotimängust.

Gone Fishing

See on kirev mäng, kus on sama värvikad võimalused võita ning rullikud on erksavärvilised ja koomiksitest inspireeritud graafikaga. Õnnelik kalamees püüab vahvas mängus suure võidu nimel terve rida kalasid. Kui õnnestub ekraanile keerutada 5 metsikut krabi, siis kuulub sulle 10 000 münti!

Mängul on 5 rulliku ja 25 võiduliiniga õngitsemisvõimalust. Loomulikult palju mahlakaid auhindu boonusmängus, kus sulle kuulub palju tasuta keerutusi, mida saadavad kaunid ja lõbusad helid.

Lisaks on selles mängus ka loomade teemalisi kalastamise mänge, kus õngitsejateks on hoopis erinevad loomad. Kaasnevad suured väljamaksed ja palju tasuta mänge.

Underwater Wonderland

Lisaks kalastamisele huvitab inimesi ka see, mida peidab endas veealune maailm. Just seepärast on kalateemalised slotikad nii populaarsed. Head näited sellistest keerutusmängudest on Blue Planeti 2 versiooni. Ookean on salapärane ja päratu suur ning selle avastamisest ei saa kunagi küllalt. Kapten Nemo seiklused on samuti olnud inspiratsioon mõnedele parimatele mängudele nagu näiteks Amaya 20 000 Leagues Under the Sea. See on mäng, kus saad väsimatult keerutada ja võita.

Salapäraseid ja mütoloogilisi vee-elanikke on nendes mängudes veelgi ning mängutootjad on spetsiaalselt loonud veeteemalisi slotiautomaate, mis viivad nii ookeani seiklusi otsima kui kalapüügiretkele.

Angling For A Win

Osa õngitsemise teemalisi mänge on veidi enam raamidest väljas kui teised. Näiteks saad püüda radioaktiivset kala, mida pakuvad mõned mängud nagu Games Warehouse Fishin’ Impossible, kus saab õngitseda ja kerida nii konksu kui nööriga. 3D-lahendused on ägedad ning animatsioonid vahvad. Auhinnad on suurejoonelised, ui sul õnnestub kätte saada mõni animeeritud robotkala või lausa skafandrit kandev kala!

Hoopis teise taseme kalastamine võimaldab sul mängudes reisida ümber maailma ning püüda suuremaid ja paremaid veeolevusi. Alaska võimaldab sul püüda auhindu uskumatumal moel - seda pakub Microgaming Alaska. Rullikutel on kalastamise teemalised sümbolid ning karud ja kotkad, kes tegelevad põhjavetes kalapüüdmisega. Nii saad ka sina olla Alaska kalastaja rollis, kes jahib kõige suuremat saaki - rammusat jackpot’i!

Deep Sea Delights

Avameri pakub palju võimalusi kalapüügiks ja meres seiklemiseks. Mängude temaatikad on mitmesugused, alustades vanakooli puuviljaslottidest ning lõpetades 3D videomängude automaatide ja koomiksiteemalise disainiga.
Kui oled adrenaliinisõltlane, siis on sinu jaoks varuks progressiivsed jackpot’id ning hobimängijatele muud mägud ja boonused, mis kutsuvad sind alati tagasi.

Kalapüügi temaatikaga mängud on vaid osa tuhandikust ja enamast, mida pakub slottide tempel - nii kirevat valikut on mujalt raske leida. Sissemakset ei ole vaja ning mängud on väga mobiilisõbralikud - saad keerutada nii, kui süda lustib, ning seal, kus iganes soovid ja kus ainult on internetiühendus. Ole sa siis telefonis või arvutis.

Tasuta mänguautomaatide kollektsioon on muljetavaldav ning mujalt internetist annab sellist valikut tiku ja tulega otsida. Ära enam viivita, vaid haara õng, sööda konksu ja keeruta usinalt rullikuid! Magusad boonused ja võidud on ehk just sinu ees!


Artikkel on sponsoreeritud.


Kalaportaal, 2023