Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Merikapüügi varustus

More
7 years 7 months ago #8485 by KKKKKK
Replied by KKKKKK on topic Merikapüügi varustus
No näe ikka tuleb nõuandeid. Tänan!
Pesemise all mõtlesingi ikka mageda veega loputamist ja kusagile rippu. Igast mambraanid ei kannata klassikalises mõttes pesemist, pesupulbrisid ja tsentrifuugisi. Ilmselt pole hea ka kahlakatele. Goretex jahiriideid olen vahel vajadusel peale jahti kohe jalas olles voolikuga üle last ja siis rippu. :)
The following user(s) said Thank You: Pollumees
More
7 years 7 months ago #8486 by KKKKKK
Replied by KKKKKK on topic Merikapüügi varustus
Mida arvate Quantumi Exofilist merikapüügil? Või ei arva midagist. :unsure:
The following user(s) said Thank You: Pollumees

More
7 years 7 months ago #8491 by Hein
Replied by Hein on topic Merikapüügi varustus
Exofil sobib kindlasti merikapüügiks. Võibolla on midagi paremat, aga kui on, siis mitte oluliselt paremat; kehvemaid on seevastu väga palju.
The following user(s) said Thank You: Pollumees
More
7 years 7 months ago #8507 by KKKKKK
Replied by KKKKKK on topic Merikapüügi varustus
Räägiks siis toikadest ka. kes mida kasutab ja miks?
Kevade alustades ostsin Bobost Surf Masteri 2,7 ja 10-40. Ütleme selle 35 eest on ritva nii, et tapab ja seda arvas ka mu aastaid merikast püüdnud naabrimees.
Kuna pikk viba aint merika jauks, siis hing ihkab midagi pikemat ja tiba pehmemat. pragune tundub mõnus 25 g Aapuaga aga kergema nigu tuim.
Et võtaks midagi grammi pehmemat ja pikemat. 3,0 või isegi 3,3 ja 10-30. Kas 10-30 on üldse pehmem kui 10-40?
The following user(s) said Thank You: Pollumees
More
7 years 7 months ago #8508 by Rainer
Replied by Rainer on topic Merikapüügi varustus

KKKKKK wrote: Räägiks siis toikadest ka. kes mida kasutab ja miks?
Kevade alustades ostsin Bobost Surf Masteri 2,7 ja 10-40. Ütleme selle 35 eest on ritva nii, et tapab ja seda arvas ka mu aastaid merikast püüdnud naabrimees.
Kuna pikk viba aint merika jauks, siis hing ihkab midagi pikemat ja tiba pehmemat. pragune tundub mõnus 25 g Aapuaga aga kergema nigu tuim.
Et võtaks midagi grammi pehmemat ja pikemat. 3,0 või isegi 3,3 ja 10-30. Kas 10-30 on üldse pehmem kui 10-40?


Ma ise püüan Daiwa Seahunter X Sea Trout ridvaga (3,10m ja 10-40g) ja seda julgeks soovitada küll. Pigem ütleks, et tegemist on pehmemat sorti ridvaga. Aapua 17g lantidega on igatahes väga hea tunnetus.
Siin e-poes ka saada: e-pood.kalaportaal.ee/spinninguridvad/da...out-meriforelli-ritv
The following user(s) said Thank You: Pollumees
More
7 years 7 months ago - 7 years 7 months ago #8510 by KKKKKK
Replied by KKKKKK on topic Merikapüügi varustus
No nii kahlakad käes. Esimene kuiv proov tehtud. Tundub, et mõõt paikas. Pikkus pole liiast ja jämmust on piisavalt. Saabas suuruselt hea ja tundub isekit mu jalakujuga sobivat. Tänud Hannesele. (Y)
Saaks nüid puhkus ometi läbi. Saaks põdrajahist tagasi mere äärde. :)
Last edit: 7 years 7 months ago by KKKKKK.
The following user(s) said Thank You: Pollumees
Time to create page: 0.264 seconds
Powered by Kunena Forum