Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Tuntud ja tundmatud brändid.

More
12 years 2 weeks ago #1957 by Olev55
Pontoon 21 oleks päris hea valik, peale selle on vene telesaated ka selle firma õppe ja näidis videodega vaadatavad.
More
12 years 2 weeks ago #1959 by jass

valiuz wrote: pole kodumaal trehvanud sebile nimelisi lante, olen lugenud et pidid tegijad olema


salmo poes nägin sebilet müügis

More
12 years 2 weeks ago #1977 by unemati001
siin dj mainis shakespeare lantide kohta et suht tundmatu asi- jah ka minule oli kuni selle hetkeni kui läksin ülemistesse, pold kuulnudki sellisest tootjast. soovitati et merika püügil pidavat olema hull tegija, ok ma kui ullike siis kohe ostsin ja ei midagist ei sügisel ei kevadel ja seda nii paar hooaega alles siis sain midagist tunda kui Herr Aapualt paar lanti soetasin.... vaat see oli jubaa uus kogemus... munadeni meres ja siis äkitselt vända teisipidi käes tõmbas, ma va uulike selles asjas ei osanud selle peale tullagi et võiks ju pidurit peal hoida, et kui miskit imelikku siis saaks haakida nii nagu..... aga noh vähemalt hea tunne oli... siin kohal tänan Aapuat!!! eks siis nüüd olen targem ja.... igatahes oli ilus see päev kui see toimus....
More
11 years 8 months ago - 11 years 8 months ago #2667 by rundll
Eespool mainitud sebile lante pole tõesti Eestis näinud. Soomes nägin ja soetasin, päris rahule ei jää. Pidevalt puterdab nööri otsas või siis kuidagi kipuvad need konksud nööriga sassi minema. Muidu näevad ägedad välja küll.

Parandan: Sebile täitsa lantpunktjeejee-s olemas.
Last edit: 11 years 8 months ago by rundll.
More
11 years 8 months ago - 11 years 8 months ago #2672 by hannes
Väikest Sebile valikut olen ise samuti Salmo poes trehvanud. Mul ka üks Sebile punn landikarbis, mis väljamaal kõvasti kiita saanud. Mäng on täitsa tip-top, kuid ühtegi kala see lant toonud ei ole.
Last edit: 11 years 8 months ago by hannes.
More
11 years 8 months ago - 11 years 8 months ago #2679 by Mark0
Mida päev edasi, seda rohkem ka kohalikud poed netti kolivad ja paljusi tooteid laos ei hoiustatagi. Seega internetiga sinasõber olev tegelane leiab maailma avarustest kõik tooted üles ja kindlasti 2 x soodsamalt, kui seda eesti poeletilt.
Elades Iirimaal, ei osta ma väga paljusi tooteid ka siin poeletist, ka siis, kui see on eesti letist soodsam, sest on kuskil veel koht, kus on veel soodsam :D
Last edit: 11 years 8 months ago by Mark0.
Time to create page: 0.193 seconds
Powered by Kunena Forum