Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Tuntud ja tundmatud brändid.

More
12 years 2 months ago #1505 by Eufoorik
Sooviks teada milliseid tooteid ning esindajaid(firmasid) tahaksid kommuuni kasutajad poelettidel näha?

Mõeldud siis selle all kaupasid mida Eestis veel ei müüda või on liiga vähe esindatud.
More
12 years 2 months ago #1507 by DJ JoYsTiK
Näiteks mina olen neist kuulnud eestis vähe: Lineaeffe, Okuma, Shakespeare, Megabass, Penn, Mitchell, Quantum, Yaiba-X,Crowder rods, Avet reels, G.Loomis jne.
The following user(s) said Thank You: Eufoorik

More
12 years 2 months ago - 12 years 2 months ago #1510 by hannes
St.Croix ja Lamiglass ka väljamaal hinnatud, need küll minu teada kallima otsa brändid.
Last edit: 12 years 2 months ago by hannes.
More
12 years 2 months ago #1511 by valiuz
pole kodumaal trehvanud sebile nimelisi lante, olen lugenud et pidid tegijad olema
More
12 years 2 months ago #1520 by nublu
Vot Pontoon 21 oleks huvitav,naabrid Venemaalt kiidavad taevani.
More
11 years 11 months ago #1921 by Wapsik
Pantoon 21 ja atemi vastu oleks suurem huvi. tartu kandis ikka Atemiga väga kitsas. Ida naabrid kiidavad ka mingit Norstreami spinninguid mis tehaks elõuna koreas aga olevat oma hinna klassilt sellised alumise otsa keskmikud aga kvaliteedild tippklassi alumises ja keskmises pooles..
Time to create page: 0.118 seconds
Powered by Kunena Forum