Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!
Kui avaldad siin kuulutust esmakordselt, vii ennast kurssi ka Ostu-Müügi rubriigi reeglitega.

Müüa Mascot Riva talvetunked

More
9 years 2 months ago - 9 years 2 months ago #5943 by tarms85
suurus 58 (XL), meeste
Väga soojad vähekasutatud talvetunked, olid paar korda eelmine hooeag seljas ja jäi seisma kappi. Esineb väikseid plekke mida on ainult lähedalt näha, mõtlen et kui ikka väga lähedalt vaadata.(vastu märga oksa vms mindud). Täpne suurus on märgitud tunkedel 3XL . Rinnaümbermõõt 124 cm ja sääre pikkus 82 cm. Korra seljas olnud, pestud pole . Tegu originaal tunkega. . Müün, sest mulle on suured. Ise olen 185 cm ja 90kg, nii pikk kui lai mulle
Infot tunkede kohta siit www.mascot.dk/en/Assortment/Safe%20Image...kwear/Riva_00921-660 ja siit www.mascotwebshop.co.uk/mascotr-riva-45655.html

Hind 45 eur + ostja poolne post
Attachments:
Last edit: 9 years 2 months ago by tarms85. Reason: hind jäi lisamata
More
9 years 1 month ago #6057 by tarms85

tarms85 wrote: suurus 58 (XL), meeste
Väga soojad vähekasutatud talvetunked, olid paar korda eelmine hooeag seljas ja jäi seisma kappi. Esineb väikseid plekke mida on ainult lähedalt näha, mõtlen et kui ikka väga lähedalt vaadata.(vastu märga oksa vms mindud). Täpne suurus on märgitud tunkedel 3XL . Rinnaümbermõõt 124 cm ja sääre pikkus 82 cm. Korra seljas olnud, pestud pole . Tegu originaal tunkega. . Müün, sest mulle on suured. Ise olen 185 cm ja 90kg, nii pikk kui lai mulle
Infot tunkede kohta siit www.mascot.dk/en/Assortment/Safe%20Image...kwear/Riva_00921-660 ja siit www.mascotwebshop.co.uk/mascotr-riva-45655.html

Hind 45 eur + ostja poolne post



uus hind 40 eur

Time to create page: 0.098 seconds
Powered by Kunena Forum