Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Pirita jõgi

More
12 years 6 months ago #773 by pehkucho
Pirita jõgi was created by pehkucho
Kuna Pirita jõgi sobib igapäevaselt mulle kõige paremini kui pole aega kaugemale püüdma minna siis oleks huvitav teada teie kogemustest piritajõel,et siis kust püüate ,millega,mida kättesaanud olete ja ühesõnaga igasugune info kulub ära:
More
12 years 6 months ago - 12 years 6 months ago #774 by pehkucho
Replied by pehkucho on topic Vastus: Pirita jõgi
Lisaks veel ,et sai täna seal Iru sillast allapoole lanti loopimas käidud ja jäin nulli peale
Last edit: 12 years 6 months ago by pehkucho.

More
12 years 6 months ago #776 by kalavees
Replied by kalavees on topic Vastus: Pirita jõgi
Pirita jões ei ole kala :) Vabandust on küll tegelikult, ogalikke on sitaks. Ma seal igatahes püüda ei oska, käinud seal nii lanti loopimas kui ussikesi leotamas. Tahaks ka teada, kuidas sealt kala saab.
More
12 years 6 months ago #788 by pehkucho
Replied by pehkucho on topic Vastus: Pirita jõgi
Eile õhtupoole peale 17 sai käidud Pirita jõel Loo kandis püüdmas.Näkkimist oli aga võttu ei old.Sai ka mõne teise kalamehega räägitud kes ka sinna sattusid ja ei saanud keegi midagi.Aga koht iseenesest on hea.Ma arvan ,et ajajooksul kammin ma selle jõe kogupikkuses eripaigus läbi ja siis otsustan kas seal on kala või mitte.
More
12 years 6 months ago #789 by kalavees
Replied by kalavees on topic Vastus: Pirita jõgi
Pehkucho, mismoodi püüdsid?
More
12 years 6 months ago #790 by pehkucho
Replied by pehkucho on topic Vastus: Pirita jõgi
Lantiloopides ja näkkimine toimus roovaba sinise kollaka Rappala landiga ja esimese viskega ja peale seda null kuna kala vast sai aru et petukaup
Time to create page: 0.103 seconds
Powered by Kunena Forum