Foorum

Tänav järv ja Veski järv Nõval.

Info
04. september 2011 15.52 - 04. september 2011 15.57 #579 DJ JoYsTiK
Plaan siis minna Tänav järvele kalale.
Oskab keegi mind natuke äkki informeerida, et mis kala sealt püüda oleks mõistlik?
Kas on mõtet paadiga peale minna või saab ka kaldalt hästi?
On seal veel miskit mida teadma peaks, seda lugesin juba, et veski järvele saab ligi ainult paadiga või jala, et seal läbisõidu keeld.

Ettetänades JoY.

Palun Sisene või Loo konto ,et liituda vestlusega.

Info
04. september 2011 16.28 #580 Raido22
Miskit on nüüd sassi läinud sul - Veskijärve äärde saad kenasti autoga, seal ka rmk mingi puhkekoht.

Veskijärvest edasi, Tänavjärve poole sõites on üks hetk tee peal värav ees ja pead ca 1km kõndima, et järve äärde jõuda.

Kaladest nii palju, et ise käisime üks aeg mõlemal ära ja nulli peale jäime.

Tänavjärves kahlasime paar tundi ringi ja selle aja peale ei olnud ühtegi kontakti kalaga.

Pärast läksime veskijärve juurde ja seal proovisime nii õhtul kui järgmise päeva hommikul, mingit erilist tulemust ei olnud. Landiga päris null (loopisime kolmekesti), ise proovisin veel peibutussööda ja ussi-konksu-korgiga aga peale miniahvenate, roosärgede maimude ja paari nuru ei õnnestunud miskit korralikku välja tirida.

Soovitav minna paadiga või kahlamispükstega (keskmine sügavus mõlemas järves üsna madal). Kaldalt on mõlema järve ääres väga vähe võimalusi loopida.

Palun Sisene või Loo konto ,et liituda vestlusega.

Info
05. september 2011 03.57 #582 DJ JoYsTiK
Ma nagu sain aru, kalale.ee foorumis oli mingi paari aasta tagused teemad nende järvede kohta ja seal oli kirjas just, et veskijärvele ei pääse ligi ja tänav järvele saab ligi autoga, et rmk teind sinna puhke ala jne. Et mingi 10 km kruusa ja kohal.

Palun Sisene või Loo konto ,et liituda vestlusega.

Info
05. september 2011 07.18 #585 hannes
Annan ühe idee veel juurde - kohe seal kõrval on ka Hindaste järv. Kuna sinna on üsna raske ligi pääseda, siis kaldun arvama, et seal natuke käib vähem kalamehi (äkki on seepärast ka suurem lootus kala saada? :) ). Järv ise on madal ja kinni kasvamas. Kaldad on seal väga vesised, nii et paadita pole seal suurt midagi teha. Kummipaati annab ilusti järve äärde lohistada, plastikuga vähe keerulisem, see eeldab džiibi olemasolu. Kui on huvi, saan anda juhised, kuidas kohale pääseda.

Palun Sisene või Loo konto ,et liituda vestlusega.