Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

MERIFORELLI HOOAEG 2020-2021

More
3 years 7 months ago #11234 by Zill154
Paneme teema püsti! On keegi juba proovimas käinud?
More
3 years 7 months ago - 3 years 7 months ago #11235 by martoz
Replied by martoz on topic MERIFORELLI HOOAEG 2020-2021
Veidi veel vara vist, eks ekstremistid on juba käinud ja saanud, aga emhi.ee järgi merevee temperatuur veel veidi kõrge :blink:

Last edit: 3 years 7 months ago by hannes.

More
3 years 7 months ago #11236 by Zill154
Hei,

Jah võibolla küll, et praegu on vesi veel liiga soe. Samas vaatan youtubest videosi, kus Taanlased juba augustis alguses 3-5 kg merikaid välja meelitavad. Tekkis ka endal jube tahtmine juba teada, et kas Eestis juba mõni merika tüüp piitsutamas käib.
More
3 years 7 months ago #11242 by Zill154
Nonii..

Mul igatahes ei pidanud närv enam vastu ja seadsin sammud pühapäeval mere äärde.
Ilm vaadates oli igati okei. Tuult oli aga mitte liialt (päris soe õhk oli). Vesi ka lainetas aga mitte ülemäära, ja temperatuur käega tundus ka paras olevat. Tegin püüki päris mitu tundi aga kalaga kontakti ei saanud.

Mul oli landiks Abu Garcia toby aga mulle tunudb, et see on liiga aeglase mänguga? Kas sügisesse vette pigem sellise kiire mänguga lant? Olen mõelnud näiteks üldse hakata kasutama Westini 360 lante ja jääda nende ''pöörlevate'' lantide peale?

Parimat!
More
2 years 8 months ago #11545 by hannes
Replied by hannes on topic MERIFORELLI HOOAEG 2020-2021
Algab meriforelli võistluse Sea Trout Smash uus hooaeg.

Mõõtu võtavad 5 tiimi: Westin, Savage Gear, 13Fishing, Abu Garcia ja Shimano. Supakad inglise keeles.

Tundub tulevat põnev vaatamine!

The following user(s) said Thank You: Luix, priitp
Time to create page: 0.132 seconds
Powered by Kunena Forum