Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 2

More
11 years 9 months ago #2483 by ubinas
Replied by ubinas on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Kotid kive täis?
More
11 years 9 months ago #2486 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Kotid kividest sinised. Kalast mitte. Vesi oli ikka liiga kõrge ja täiesti läbipaistmatu. Esimesed neli tundi ei toimunud midagi. Siis hakkas päikese paistes natuke äktsionit toimuma. Toomasel üks mõõdukala keerutas ennast juurika taha ja pani minema. Siis mul üks, Toomase sõnul u 40 cm kala, rabeles ennast lahti. Kummalgi mitmed kontaktid ja alakad veel vahepeal.

Aga ma ei kujuta ette, mis valesti on. Põhimõtteliselt on kolm viimast suuremat kala kõik ennast lahti rebinud pärast kahe-kolmesekundilist võitlust. Landiks on kõigi puhul olnud Eumeri toruputukas. Väiksemate ja täpselt mõõdus kalade otsajäämisega probleeme ei ole. Konkse teritan aeg-ajalt. Kas peaks siduri täiesti kinni keerama, et oleks parem haakimine? Või peaks nööri hoopis kasutama hakkama? Monofiili valisin nüüd veidi jäigema, aga erilist vahet ei tundu olevat.

Lisaks on tekkinud rõvedalt palju kihulasi. Eelmine aasta ei mäleta nagu sellist pulli ja mõni aasta on nad sellisel hulgal alles augustis möllama hakanud. Põhimõtteliselt ei saanud isegi suud lahti teha ja ükski mürk nende vastu ei aidanud. Siiamaani kuulen neid.

More
11 years 9 months ago #2487 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Raiko, kui sa siiani kihulasi kuuled, siis ruttu jooksuga arsti juurde, ehk õnnestub veel midagi teha :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Aga haakimisest ja sellisest: mul endal olnud selline tähelepanek, et mingid päevad suurem kala lihtsalt ongi selline pika hambaga... Kõige halvemal juhul lihtsalt lööb lanti kinnise suuga. Lihtsaslt iga päev on erinev käitumine. Väiksed jahh, need on alati aplad, suurtega on lihtsalt joppamise teema, kas täna on suu lahti või kinni. Oli eelmine suvi juhus, kus lausa 3 selgelt ülekilo kala lihtsalt mõnitasid mind. Ujuvad landi ligi, tonksti suuga ja tagasi oma juurika alla. Ja punkt. Nii et ma ei usu, et sa midagi muutes midagi ka reaalselt muudad. Samas, kobistada võib ikka.
More
11 years 9 months ago #2489 by paunvere
Replied by paunvere on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Jahhh, need kihulase rõiped.... Ben`s 100 töötab sääskede vastu, aga tundub, et kihulased kümblevad selle sees äärmise mõnuga- samuti mu silmades, ninasõõrmetes ja kurgus.

Raiko rääkis juba kõik ilusasti ära hommikusest käigust. Positiivne on see, et toruputukad näitavad ennast pea alati heast küljest, kuigi ma alles katsetuste faasis. Loomulikult suutsin täna ühe ka jõkke jätta rsk. Ka klassikaline Mepps-i must raev lollitas ühe täpiku ära.

Nagu Raiko juba mainis, siis kalakotis ulus tuul, aga mul pole ka pastaroogade vastu midagi.
Homme uute eumerite järele, igatahes.

Edu kõigile.
More
11 years 9 months ago #2493 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
www.kalaportaal.ee/blogid/taepikujaht-20...totaalne-fiasko.html

Viimase käigu lühikokkuvõte on valmis. Hindan seda käiku läbiaegade top 10 kõige hullemate käikude edetabelis auhinnalisele 3. kohale...
More
11 years 9 months ago #2494 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Fred Jüssi ja Rein Maran ütleksid su retkede kohta "respect" :)

Ja mind hakkasid väga huvitama need lood, mis edetabelis 1-2 positsiooni hoiavad...
Time to create page: 0.227 seconds
Powered by Kunena Forum