jackpot

 

Eestlaste suurimad välja õngitsetud lotovõidud

Kes meist ei oleks unistanud üleöö miljonäriks saamisest? Lisaks kalapüügile on eestlaste seas juba aastakümneid äärmiselt populaarne ka suurte lotovõitude püüdmine. Eriti populaarseks on lotopiletite ostmine muutunud viimastel aastatel, sest jackpotid on kasvanud üüratult suureks ja ka mitmed megavõidud on järjest rohkem tulema hakanud Eestisse. Lisaks lotovõitudele on viimastel aastatel hakanud eestlastele kukkuma ka hiigelsuuri kasiinovõite. Viskamegi nüüd pilgu peale eestlaste läbi aegade suurimatele loto ja kasiinovõitudele.

Suurimad jackpotivõidud Eestis

Eesti Loto kodulehe andmetel on kodumaise Bingo Loto jackpoti võidutõenäosus on 1:1,7 miljonile. Populaarse Vikinglotto võidutõenäosus aga tervelt 1:61 357 560-le.

Üks õnnelik Lääne-Eesti mees suutis 2020. aasta 1. juulil 1:61 357 560-le tõenäosusele pihta saada  ja võita senini Eesti läbi aegade suurima 10,8 miljoni euro suuruse jackpotiHuvitav asjaolu oli ka see, et mees ise sai võidust teada alles järgmine nädal, kui läks uusi pileteid ostma ja otsustas kontrollida, et ehk sai varasemas loosis nurkademänguga mõned eurod. Peale võidu avastamist oli mehe esimene reaktsioon naljaga pooleks: „kas pidi see võit nüüd nii suur olema“. Raha soovib mees kasutada investeerimiseks, perekonna aitamiseks ja heategevuseks.

Teise koha megavõitude edetabelis võttis 2021. aasta augustis üks 30 aastane Eesti mees, kes otsustas mängida legendaarset Mega Moolah slotimängu, kus tal õnnestus võita hullumeelsed 7,2 miljonit eurot. Mängida otsustas ta põhjusel, et 2 kuud varem oli samuti üks 30 aastane Soomes resideeruv Eesti mees võitnud samas Mega Moolah mängus 6,5 miljonit eurot. Neljas koht kuulub taas veebikasiino võidule, täpsemalt noorele neiule, kes 2020. aasta jaanuaris võitis Hall of Gods slotimängus 20 sendise keerutusega tol hetkel rekordilised 3,6 miljonit eurot. Kui on soov ka endal proovida korrata mida need kaks meest ja üks neiu tegid, kuid ei tea täpselt, millisel lehel oma õnne proovida, siis siin on hea ülevaade kõikidest Eestis tegutsevatest kasiinodest.

Viies koht kuulub jällegi lotole ning see 2016. aasta augustikuus saadud 1,1 miljoni eurone Eurojackpoti võit oli Eesti läbi aegade esimene miljoni suurune võit. Võidu tegi eriliseks fakt, et õnnelik võitja otsustas pileti osta sõbra soovitusel. Tõelise sõbrana otsustas õnnelik võitja anda pool oma võidust piletit osta soovitanud sõbrale.

Lõpetuseks mainime ära ka läbi aegade suurima kodumaise Bingo Loto rekordvõidu. Esikoht kuulub noorele pereemale, kes 2020. aasta aprillis võitis endale 900 000 € suuruse täismängu jackpoti taskusse pista. Võidu avastas naine alles 10 päeva hiljem, sest SMS teavitusega olevat olnud mingi kala. Ta avastas võidu oma mängukontolt ning ei uskunud oma silmi, käis lausa mitmel päeval oma kontot uurimas ning näitas kontrolliks ka elukaaslasele, kirjutab Delfi ärileht.

Kokkuvõte

Nagu algselt sai mainitud, siis lotovõidu tõenäosus on äärmiselt väike. Tegelikult on suurem tõenäosus saada pihta meteoriidiga, kuid sellegipoolest on inimesi, kes lotoga võidavad ja kelle elud muutuvad. Viimastel aastatel on loterii piletitest isegi populaarsemaks osutunud netikasiinod, kus saab megasummasid võita 24/7, mitte ei pea kord nädalas ootama piletite loosi. Paraku on see ka ohtlik, sest veebikasiinodes saab pileteid „osta“ iga minut, mitte kord nädalas. Seepärast ongi oluline hasartmänge võtta kui meelelahutust, mitte raha teenimise viisi. Samuti kõike tuleb teha mõistuse piires ja mitte mängu panna rohkem, kui olete võimelised kaotama.


Artikkel on sponsoreeritud.


Kalaportaal, 2022