tagasi eelmisele lehele


Kalastuskaardi taotlemine Endla ja Silma looduskaitsealadel

 

Endla looduskaitseala

Endla looduskaitsealal kala püüdmiseks on vajalik osta kalastuskaart. Endla looduskaitseal Jõgeva maakonnas on harrastuspüük lubatud Endla järvel ja Sinijärvel.

Nii Endla järvel kui ka Sinijärvel üheaegselt kehtivaid kalastuskaarte antakse kas üheks päevaks või üheks kalendrikuuks. Püüda võib kalastuskaardi alusel lihtkäsiõnge, käsiõnge, spinningu, lendõnge ja sikutiga. Kalastuskaarte nakkevõrguga püügiks harrastuslikul kalapüügil Endla looduskaitsealale ei anta.

Looduskaitselistest piirangutest lähtuvalt on Endla järvel ja Sinijärvel kalapüük keelatud 1. aprillist 30. juunini.

Ühepäevase kehtivusega kalastuskaardi tasu Endla looduskaitsealal on 3 eurot.

Ühe kalendrikuulise kehtivusega kalastuskaardi tasu Endla looduskaitsealal on 7 eurot.

Osta kalastuskaart Endla looduskaitsealal püügiks internetist aadressilt www.pilet.ee ("Piletid" > "Kalastuskaart" > "Endla looduskaitseala")

Osta kalastuskaart Endla looduskaitsealal püügiks mobiiltelefoniga 24 tunniks: helista 1322*561*isikukood ja kinnitamiseks vali ID-kaardi neli viimast numbrit.

Ühe kalendrikuulise kehtivusega kalastuskaarti mobiili teel soetada ei saa.

NB! Kalastuskaardi lõppedes tuleb 5 päeva jooksul esitada püügiandmed.

Silma looduskaitseala

Silma looduskaitsealal kala püüdmiseks on vajalik soetada kalastuskaart.

Silma looduskaitseal Lääne maakonnas väljastatakse kalastuskaarte Saunja lahele ja Sutlepa merele. Ühepäevase kehtivusega kalastuskaardid, mis Silma looduskaitsealal püüdmiseks antakse, kehtivad üheaegselt nii Saunja lahel kui ka Sutlepa merel. Püüda võib kalastuskaardi alusel lihtkäsiõnge, käsiõnge, spinningu, lendõnge ja sikutiga. Kalastuskaarte nakkevõrguga püügiks harrastuslikul kalapüügil Silma looduskaitsealale ei anta.

Looduskaitselistest piirangutest lähtuvalt on Sutlepa merel ja Saunja lahel kalapüük keelatud 1. märtsist 30. juunini.

Ühepäevase kehtivusega kalastuskaardi tasu Silma looduskaitsealal on 6 eurot.

Soeta kalastuskaart Silma looduskaitsealal püügiks internetist 24/7 aadressil www.pilet.ee ("Piletid" > "Kalastuskaart" > "Silma looduskaitseala")

Soeta kalastuskaart Silma looduskaitsealal püügiks mobiiltelefoniga 24 tunniks: helista 1322*572*isikukood ja kinnitamiseks vali ID-kaardi neli viimast numbrit.

NB! Kalastuskaardi lõppedes tuleb 5 päeva jooksul esitada püügiandmed.


Viimati muudetud: 13.01.2017

tagasi eelmisele lehele