Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Spinninguritvade teema

More
7 years 9 months ago #8253 by donl
Replied by donl on topic Spinninguritvade teema

Varnas wrote: Donl - oled juba Creekiga püüda ka saanud? Kuidas muljed?


Kahjuks veel pole jõudnud kalale.
Niimoodi kuivalt proovides tundub kuidagi jäigapoolne, tundub suht kahtlane kas kergemad landid väga lendavad, aga tipupaine ja ega tea äkki on ok..) Test on 3-14 ka, nii et mitte super UL..
More
7 years 9 months ago #8256 by kinks
Replied by kinks on topic Spinninguritvade teema
Oli kiirelt ritva vaja ja ostsin Daiwa Exceler 1.95m ridva, 1-9gr testiga.
Esimesel püügil olin täiesti reaalselt üllatunud, et nii hea ritv mõistliku raha eest (65eur). Püüdsin leechi, vobleri ja nr 3 Mepps-iga. Viimane oli raskuse poolest piiripeal, mida visata saab, leechide (2gr peaga) ja voblerite jaoks aga oli väga hea. 0.2 tamiiliga lendasid asjad päris edukalt.
Olen pikema variandiga varem proovinud aga sellel oli käepide liiga pikk ja üldmulje liiga tundlik ja vedel. 1.9m ridval oli kõik väga hästi balansis. Parajalt tundlik, samas ei ole päris nuudel ega mitte liiga kiire.

More
7 years 9 months ago - 7 years 9 months ago #8257 by opa
Replied by opa on topic Spinninguritvade teema
Kuna enne pole UL ritva omanud ja jõekal käinud ainult 5 korda, siis väga ei oska kommenteerida kas Silver Creek hea või väga hea, aga nr 1 landid lendavad minu meelest suht täpselt ja piisavalt kaugele. Mina olen igatahes rahul. Sai ka eile ritv kala tunda.
Attachments:
Last edit: 7 years 9 months ago by opa.
More
7 years 9 months ago #8260 by ceemic
Replied by ceemic on topic Spinninguritvade teema
Opa, kas see rulli jala kohale jääv tühimik käe all ebamugav ei tundu? Ostsid Eestist?
Ehk on Tartu Salmos saada seda ritva, siis saaks näppima minna.

PS. Mis Daiwa rull see on?
More
7 years 9 months ago #8261 by opa
Replied by opa on topic Spinninguritvade teema
No ebamugav see küll käes ei ole, pigem nagu disainielement. Ostsin Mustamäe Salmost viimase, võibolla ka ainukese mis seal oli paar kolm nädalat tagasi. Rulliks Exceler 1500 .
More
7 years 5 months ago - 7 years 5 months ago #8542 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Spinninguritvade teema

Väga uhke ritv jäi täna poes silma. Ainuke viga tundub olevat, et nii hinnalise asjaga rägastikus turnida ei julgeks.
vobler.ee/et/black-hole/913-black-hole-air.html
Attachments:
Last edit: 7 years 5 months ago by Jeekim.
Time to create page: 1.529 seconds
Powered by Kunena Forum