Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Muu varustus kalapüügiks

More
6 years 6 months ago #9495 by Karlil
Replied by Karlil on topic Muu varustus kalapüügiks
Kas kellelgi on kogemust Vision Subzero jopedega (60g ja 100g)? Olen vaadanud ja uurinud, aga väga palju tagasisidet nende kohta pole kirja pandud.
Hinna poolest on Vision odavam. Kas kvaliteet on võrreldav nt odavama otsa The North Face toodetega?
More
6 years 6 months ago #9497 by opa
Replied by opa on topic Muu varustus kalapüügiks
Mina kasutan Visioni jopet eelmisest sügisest. Mulle meeldib, on väga soe ja hästi kerge. Juhtus ka selline asi, et see saanud mu igapäevaseks jopeks ka kalapüügivälisel ajal sügisest kevadeni, isegi talvel, siis küll särgi all kannan ka sooja alussärki. Aga vihma ei kannata see. Väga kiiresti liguneb läbi, aga see mõeldudki vahekihiks vihmajope alla. Ostsin eile veel Subzero püksid ka .Teiste toodete osas ei oska kaasa rääkida.
The following user(s) said Thank You: Karlil

More
6 years 6 months ago #9498 by Karlil
Replied by Karlil on topic Muu varustus kalapüügiks
Kumb variant sul on? 60g või 100g täidisega ?
More
6 years 6 months ago #9499 by opa
Replied by opa on topic Muu varustus kalapüügiks
Vaadates korra kataloogi, siis tõesti neid 2 varianti. Arvan, et mul 100 gr. sest 60 gr ei tundu olevat kapuutsi ja teistmoodi läbi tepitud kangas kui minu omal.
More
6 years 6 months ago #9503 by Karlil
Replied by Karlil on topic Muu varustus kalapüügiks
Esmamulje Subzero 60g jope kohta on väga hea. Kaalult on väga kerge ja kokku pakib oluliselt väiksemaks kui soe fliis. Natukene sai uuritud Primalofi omaduste kohta ja peaks olema võrreldav 600 sule täidisega. Kalastamiseks peaks sellest rohkem kui kül olema, aga eks varsti saab selle ise külmaga järgi proovida.
More
6 years 6 months ago #9532 by Ridiculous
Subzero on mul see vana ehk 100g. Vähemliikuvaks püügiks tõeliselt hea ja soe asi. Liikuvaks püügiks on seda veidi palju, siis kasutan 60g nano puffi. Ainuke mure selle 60g Visioni jakiga paistab see, et kapuutsi pole. Kui see pole probleem, siis usun, et igati asjalik.

Primaloft on tõeliselt mõnus materjal. Seda kasutavad riided on ülikerged, liikuvad ja hingavad. Visionilt kasutan ka subzero pükse ja nagu nad ise reklaamivad, siis nendega kannatab normaalselt ka "tanklas käia" :)
The following user(s) said Thank You: Karlil
Time to create page: 0.104 seconds
Powered by Kunena Forum