Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Merikapüügi varustus

More
7 years 7 months ago - 7 years 7 months ago #8450 by KKKKKK
Replied by KKKKKK on topic Merikapüügi varustus
No kurask, siis lähme uurima süvitsi seda Bobo värki.
Lant.ee - s tundusid sellised pikka aega tagasi toodetud asjad olema. Siuksed tooted ajaga teadagi paremaks ei lähe. Tundusid, võin ka eksida võibolla valesti vaadand asja.
Last edit: 7 years 7 months ago by KKKKKK.
The following user(s) said Thank You: Pollumees
More
7 years 7 months ago #8481 by Uitaja
Replied by Uitaja on topic Merikapüügi varustus
Tere,

Egas kellelgi ühte vildist talda kahlamissaapale ei vedele kuskil. Mul on üks ära kadunud.
The following user(s) said Thank You: Pollumees

More
7 years 7 months ago - 7 years 7 months ago #8482 by KKKKKK
Replied by KKKKKK on topic Merikapüügi varustus
No nii, Visiooni püksid/saapad tellitud. Uuriks kogenumate käest, kuidas suikste asjadega käituda/ hooldada. Et toimetaks kohe algusest peale õigesti.
Kas on mingeid erinõudeid hooldusele? Pesed iga kord mageda veega pärast, kas neopreeni soki otsa väljapoole midagi tõmmata, et ei kuluks? Vot siuksed küsimusi ja mõtteid tekib igatsorti, et äkki on mingeid olulisi nippe mida võiks teada.
Tänud ette!
Last edit: 7 years 7 months ago by KKKKKK.
The following user(s) said Thank You: Pollumees
More
7 years 7 months ago #8483 by Karlil
Replied by Karlil on topic Merikapüügi varustus
Mulle soovitati kasutada neopreeni peal õhukest sokki, et saabas kulutama ei hakkaks.
Üle kahe aasta olen oma pükse kasutanud ja neopreenist osa näeb ikka välja nagu uus.
Pesemise poole pealt soovitusi pole, aga ma pigem ei peseks. Lase lihtsalt korralikult ära kuivada.
The following user(s) said Thank You: Pollumees
More
7 years 7 months ago #8484 by Mart1n
Replied by Mart1n on topic Merikapüügi varustus
Saapad ja sokid tuleb ikka korralikult ära loputada. Merevees on hõljuvat liiva palju ja tahestahtmata pääseb see saapasse. Kui lased koguneda, hakkab toimima liivapaberina.
The following user(s) said Thank You: Pollumees
More
7 years 7 months ago #8485 by KKKKKK
Replied by KKKKKK on topic Merikapüügi varustus
No näe ikka tuleb nõuandeid. Tänan!
Pesemise all mõtlesingi ikka mageda veega loputamist ja kusagile rippu. Igast mambraanid ei kannata klassikalises mõttes pesemist, pesupulbrisid ja tsentrifuugisi. Ilmselt pole hea ka kahlakatele. Goretex jahiriideid olen vahel vajadusel peale jahti kohe jalas olles voolikuga üle last ja siis rippu. :)
The following user(s) said Thank You: Pollumees
Time to create page: 0.209 seconds
Powered by Kunena Forum