Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Merikapüügi varustus

More
8 years 4 months ago #7266 by elmerike
Replied by elmerike on topic Merikapüügi varustus
Mul on sama komplekt, mis Ceemicul alates selle aasta aprillist. Ja olen siiani põhimõtteliselt rahul. Rahul pole Taimeni teenindusega, nimelt ühel saapal juba saabudes oli riidest aas katki. Tegin kohe pilti ja saatsin neile sellekohase kirja, millele vastati algselt, et nad said minult tühja kirja. Saatsin uuesti kogu jutu ja pildi katkisest jalanõust uuesti. Sellele pole siiani reageeritud. Küll tundub meiliühendus siiski töötavat, sest reklaami sealt tuleb igakuiselt. Ja saabast saab ju iseenesest kasutada. Kogemus vilttallaga seni puudus ja olin valmis kohe uued vibramtallaga saapad ostma, kuna olin loetud juttudest hirmunud, et mudas libe ja lumel pole kõige parem ning ei kannata pikka matkamist jne. Kuid esimeste matkade järgi olin positiivselt üllatunud, ning enne saabaste totaalset lagunemist ei plaani uusi. Kannatab turnida meres kividel ja rännakud jõgedel on ka ilusti vastu pidanud. Püksid on väga mugavad, võrreldes seniste Behri kummidega. Nüüd on tekkinud kuskile põlve kohale peale pikka püügipäeva märg laik, kuid lekkekohta ennast ei suuda veel avastada, nii mikro ava tundub olevat. Proovisin ka etanooli ja metanooliga, no ei leia auku üles. Väga ei häiri ka see. Kui märg ala läheb suuremaks, küll siis lapitud saab. Kõik õmblused ja muud kohad siiani peavad ilusti.
The following user(s) said Thank You: Barbatula, Pollumees
More
8 years 4 months ago #7267 by karlan
Replied by karlan on topic Merikapüügi varustus
Oskate öelda Taimeni suuruste kohta ka midagi? Nimelt olen ise 183cm pikk ja kaal 80kg kandis, pigem vast peaksin valima L suuruse kui M? Samuti huvitab kahlakate lõige, kas püksisäär pigem kitsamapoolne või lai?
The following user(s) said Thank You: Pollumees

More
8 years 4 months ago #7269 by raikoj
Replied by raikoj on topic Merikapüügi varustus

karlan wrote: Oskate öelda Taimeni suuruste kohta ka midagi? Nimelt olen ise 183cm pikk ja kaal 80kg kandis, pigem vast peaksin valima L suuruse kui M? Samuti huvitab kahlakate lõige, kas püksisäär pigem kitsamapoolne või lai?


Taimenil on umbes täpselt samad mõõdud, mis Visionil. Arvan, et pigem sul ML, aga L peaks ka sobima. Püksisäär on pigem tavaline, ei ütleks et lai või kitsas.
The following user(s) said Thank You: Pollumees
More
8 years 4 months ago #7270 by wingsuit
Replied by wingsuit on topic Merikapüügi varustus
Taimenil oli veebis päris põhjalikud mõõdud - ümbermõõdud ja pikkused erinevatel tähtedel. Tellisin selle järgi ja olen rahul - 175/95 ja ML
The following user(s) said Thank You: Pollumees
More
8 years 4 months ago #7274 by madist
Replied by madist on topic Merikapüügi varustus
alati tasub valida suurem ehk kivide peale ja pealt maha on ymber pyksiga jube halb kulgeda, lisaks saab asju rohkem alla panna vajadusel. Ma ise 180 pikk, aga kõik pyksid on L või suuremadki, 15 a pyydnud, tean millest räägin:)
The following user(s) said Thank You: Pollumees
More
8 years 4 months ago #7280 by juhanharm
Replied by juhanharm on topic Merikapüügi varustus
Küsimus, kas keegi on proovinud süstast, kanuust või kajakist püüki? Kui mugav selline lahendus oleks?
The following user(s) said Thank You: Pollumees
Time to create page: 0.218 seconds
Powered by Kunena Forum